Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

W dniu 20.07.2019 o 14:20, Zodiak napisał:

Tym nowszym Subarakom (Forek SH itp.) bez świnek nawet nie ma sensu - na 99% kierownik nie będzie wiedział o co chodzi :)
Subaru staje się autem popularnym - nie wiem czy na szczęście ale nic z tym nie zrobimy.

Jak rozpoznam to macham i odmachuję.

Raz nawet żonie musiałem tłumaczyć dlaczego ktoś macha do nas z obcego auta - krótko po zakupie rzeczowego SH -> i wtedy morda mi się uśmiechnęła jak pozytywna jest ta grupa użytkowników.
Oczywiście żonę poinstruowałem by też machała jak gdzieś Forkiem jedzie...

Ja pozdrawiam kierowniczkę niebieskiego SJ - często ją widuję na Kurlandzkiej w P-ń -> cóż ja do pracy chodzę więc na piechura w ruchu nie zwraca się uwagi póki nie wbiega na jezdnię ;-) 

Pozdrawiam kierowcę srebrnej Imprezy Outback z czarną świnką na lusterku z którym mijałem się wczoraj popołudniu na wjeździe do Żarnowca (na ostrym zakręcie ciężko się macha ;)). Pozdrawiam też właściciela brata bliźniaka (identyczna Tribeca) widzianego w pare dni temu Dębkach przy ujściu Piaśnicy.

Pozdrawiam kierownika srebrnej imprezy mijanej w popołudniowy korku na Moście Siekierkowskim:ok:

PS. To moje pierwsze wreszcie uchwycone na zdjęciu Subaru :D

20190724_190501.jpg

• Like 2
  • Haha 2

Pozdrowienia sprzed kilku chwil - Bytom Szombierki (ogródki działkowe):

IMG_20190724_191348.jpg

12 godzin temu, PRIMAR napisał:

Ja mam jeszcze gorzej. Od lutego jeżdżę Infiniti, ale ze świnią na klapie. Pozdrawiam wszystkie Subaru (ze świnkami i bez) i jak na razie miałem tylko JEDNĄ pozytywną reakcję. :(

Pewnie komuś się popierniczyło ;)

Przy okazji pozdrowienia dla świętokrzyskiego WRXa na Starowolskiej w Krakowie.

40 minut temu, Knurek1111 napisał:

Pewnie komuś się popierniczyło ;)

Też tak pomyślałem ;)

Nie ma świni - nie ma machania:coffee: No chyba, że Liberator/Dziadek/XT/SVX/360 itp... :rolleyes:

Btw. pozdrowienia dla dwóch świnków z jednego skrzyżowania Drewny i Korbońskiego (po ludzku: tam, gdzie nowy zjazd z Ursynowa wpada pod Powsinem do szosy na Konstancin): o 16:35 dla czarnego SJ-ta z białym ryjem na tyle oraz o 22:12 dla czarnego Gacka z Plejadami na wrotach Kierownika.

W dniu 24.07.2019 o 09:11, PRIMAR napisał:

Ja mam jeszcze gorzej. Od lutego jeżdżę Infiniti, ale ze świnią na klapie. Pozdrawiam wszystkie Subaru (ze świnkami i bez) i jak na razie miałem tylko JEDNĄ pozytywną reakcję. :(

A na lusterku masz? To jest najbardziej charakterystyczny element do pozdrowień. W razie czego polecam się, mam świnki za free, a Ty widzę też jesteś z Krakowa. :) 

@BartZ widziany wczoraj koło 17 na S3 między Nowa Solą a Zielona Jechałem w przeciwna stronę Ale Legacy a nie Foresterem. Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

29 minut temu, Rafaelo napisał:

@BartZ widziany wczoraj koło 17 na S3 między Nowa Solą a Zielona emoji4.png Jechałem w przeciwna stronę Ale Legacy a nie Foresterem. Pozdrawiam emoji112.png

No i ca ja mam zrobić z takim autem, które rozpoznają wszyscy, nawet z ISS? :biglol:

Dzięki stary i odpozdrawiam ;) Generalnie mam w zwyczaju obserwować całą drogę i reaguję na innych subarowiczów, ale wczoraj

wracałem tak zmordowany, że widziałem tylko kawałek przed sobą.

pozdrowienia dla właściciela srebrnej Imprezy WN..... zaparkowanej wczoraj ok 20.00 w Miedzeszynie pod Boss-em :) 

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

A na lusterku masz? To jest najbardziej charakterystyczny element do pozdrowień. W razie czego polecam się, mam świnki za free, a Ty widzę też jesteś z Krakowa. :) 

Dzięki, mam wycięte z folii świnki, ale postawiłem na skromne akcenty i ograniczyłem się do klapy. Pozdrawiam. :)

• Like 1

No i ca ja mam zrobić z takim autem, które rozpoznają wszyscy, nawet z ISS? :biglol:

Dzięki stary i odpozdrawiam  Generalnie mam w zwyczaju obserwować całą drogę i reaguję na innych subarowiczów, ale wczoraj
wracałem tak zmordowany, że widziałem tylko kawałek przed sobą.

Jak bym jechał Forkiem pewnie byś mnie widział a tak to schowałem się za barierka Pozdrawiam

• Upvote 1

Pozdrawiam kierownika czarnego Legacy z parkingu przy Centrum Wędkarstwa :D

IMG_20190725_120927.jpg

20 godzin temu, AllChemik83 napisał:

Pozdrawiam kierownika czarnego Legacy z parkingu przy Centrum Wędkarstwa :D

IMG_20190725_120927.jpg

Dystrykt POWERRRR! :D

A ja pozdrawiam oświniaczonego i oplejadowanego białego Forka SJ z blachami ZS, na S7 w stronę Gdańska oraz srebrnego SG polift, również oświnkowanego, również na S7 w stronę Gdańska :D 

• Like 1

Pozdrowienia dla kierownika :)
Było machane i migane. Jechaliśmy z Falenicy do Radości.

pozdrow.jpg

Chwilę później na radościańskim rondzie mignął mi w przeciwnym kierunku inny srebrny SG,

a gdy wracałem do Otwocka koło POW w lusterku zobaczyłem śliczną, czarną dwójeczkę z turbo i przyciemnianymi szybami.

Normalnie forkowy wysyp.

Pozdrowienia dla wszystkich :D

Edited by Panzerpferd

W dniu 20.07.2019 o 09:22, Aga napisał:

Ja zawsze odmachuję ... Czyli prawie nigdy :mrgreen:

Muszę to sprawdzić, czasami się mijamy :D

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowców 

- granatowe Legacy IV na moście nad Zegrzem koło Maca 

- czarne GT na Cyrulików 

- i największe dla kierowcy niebieskiej Imprezy STI również na Cyrulików bo Twoje machnięcie przywróciło Żonie wiarę w sens machania :)

Pozdrowienia z wczoraj popld ok. 17.15 dla sz.kierowniczki w Forku WB...ze świnią nas lusterku - wjazd do Konstancina na wysokości Biedronki. 

Było machane ze wzajemnością, jak już dawno nie :)

Pozdrowienia dla kierownika ciemnego forestera z którym mijałem się na wysokości Wojkowic Kościelnych na DK1 w ostatniej chwili kiwke zauważyłem.

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki imprezy wrx na  blachach SK zaparkowanej pod grupą Cargo w Jaworznie.

Pozdrowienia dla jadących na Wyścig w Limanowej. Ok 9 Słopnice pod sklepem Lewiatan Forester(KCH?)i 20 minut później kolejny Forek w miejscowości Krasne Lasocice. Nie machane, bo jechałem Peugeotem bez świniaka.

poszło z fona

Było machane wczoraj ok. 10 na skrzyżowaniu KEN/Wawozowej z kierownikiem czerwonej Imprezy. Pierwszy raz ktoś do mnie zamachał, wiec z pewnym opóźnieniem zareagowałam :)

Pozdrawiam załogę białego Forestera spotkanego dzisiaj przed południem na ul. Winnickiej w Krakowie - było machane :)

Pozdrawiam załogę nowego Forestera w łososiowym kolorze na tablicach KR z Zamku w Janowie Podlaskim. Było machane :)