Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

W dniu 14.07.2019 o 10:57, Starosta Gosiem napisał:

Tym bardziej smutne, że żadna z kierowniczek nigdy nie odmachała - zaczynam się zastanawiać czy ma sens machać jak na przeciwko za kierownica siedzi Pani.

Ja zawsze odmachuję ... Czyli prawie nigdy :mrgreen:

• Haha 1

Tym nowszym Subarakom (Forek SH itp.) bez świnek nawet nie ma sensu - na 99% kierownik nie będzie wiedział o co chodzi :)
Subaru staje się autem popularnym - nie wiem czy na szczęście ale nic z tym nie zrobimy.

5 godzin temu, Zodiak napisał:

Tym nowszym Subarakom (Forek SH itp.) bez świnek nawet nie ma sensu - na 99% kierownik nie będzie wiedział o co chodzi :)

Dlatego moja żona na SH ze świnką - proszę ją pozdrawiać!!

Pozdrowienia dla Forka IV na blachach WW w Łowiczu. Czyżby wesele w Adama i Jagody? ;)

Przyznać się - kto parkuje rajdowo oklejonym Lanosem na Traugutta w Warszawie? Chyba jesteśmy z tej samej megakorporacji :ph34r: Pozdrawiam!

18 godzin temu, Zodiak napisał:

Subaru staje się autem popularnym - nie wiem czy na szczęście ale nic z tym nie zrobimy.

Jest jeden Forek SH, którego kierowca macha każdej Subarce jak głupi XD

• Haha 1
22 godziny temu, saint napisał:

Przyznać się - kto parkuje rajdowo oklejonym Lanosem na Traugutta w Warszawie? Chyba jesteśmy z tej samej megakorporacji :ph34r: Pozdrawiam!

Biało-fioletowy? Na Goleszowskiej też się pojawia ;)

A ja pozdrawiam mojego mechanika, który mi w tym tygodniu zamrugał ze swojego Evo :P

Odmrugane było ofkors ;)

a ja pozdrawiam piękne białe EVO VI (na czerwonych blachach WI), które stoi przy stacji kontroli pojazdów przy Maku w Nieporęcie

Co to jest za maszyna :bowdown:

Pozdrawiam Panią ,która mnie pozdrawiała kiwką z Forestera lV w Zakliczynie przed rondem . A piszecie ,że Panie nie pozdrawiają:).

• Like 1
20 godzin temu, Syn Adama napisał:

Pozdrowienia dla oświniaczonego Forka upolowanego w Rembertowie. 

20190721_205605.jpg

Migałem awaryjnymi :)

Również pozdrawiam 

• Like 1
W dniu 14.07.2019 o 10:57, Starosta Gosiem napisał:

...tym bardziej smutne, że żadna z kierowniczek nigdy nie odmachała - zaczynam się zastanawiać czy ma sens machać jak na przeciwko za kierownica siedzi Pani...

Ja codziennie mijam 3 panie i po kilku miesiącach machania jest postęp bo odmachają a nawet pozdrawiają pierwsze, więc panowie powoli i konsekwentnie:)

• Like 2

Pozdrawiam kierownika czarnego Legacy z Głębokiej :D

Wczoraj również się widzieliśmy i było machane ;)

Kolejne pozdro dla kierownika czarnego Forka okolice pl. Wilsona 

IMG_20190723_094750.jpg

IMG_20190723_132327.jpg

Edited by AllChemik83
54 minuty temu, mattipk napisał:

Pozdrowienia sprzed chwili:-) wychodzi na to że jesteśmy sąsiadami :-)

No ładnie :) W takim razie pozdrawiam Sąsiada! Musieliśmy się minąć, bo jakoś wtedy do sklepu wychodziłem.

• Upvote 1
W dniu 20.07.2019 o 14:20, Zodiak napisał:

Ja mam jeszcze gorzej. Od lutego jeżdżę Infiniti, ale ze świnią na klapie. Pozdrawiam wszystkie Subaru (ze świnkami i bez) i jak na razie miałem tylko JEDNĄ pozytywną reakcję. :(