Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czekker napisał:

Wiem :blush:, ale na zdjęciu wyglądało gorzej niż w rzeczywistości - ten chodnik sie tam kończył..

O kurczaki hie hie.

To jedna z tych chwil kiedy mozna powiedziec: "perspektywa ma znaczenie".;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/5/2019 at 9:42 PM, zgud said:

A ja pozdrawiam:

  • kierownika niebieskiej, ładnie brzmiącej Imprezy spotkanej na Balickiej - chwile po 17 -  (chyba na Krakowskich blachach) - było pozdrawiane!
  • a chwilę później na rondzie w Balicach - kierownika Forka - również było machane!

 

 

Pozdrawiam z niebieskiej imprezy, na pewno na krakowskich blachach! Szkoda, że słyszałem tylko od środka! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela pięknego srebrnego amerykańskiego Outbacka (tablice z WPI, o ile dobrze pamiętam) spotkanego w czwartek 4 lipca wczesnym wieczorem na parkingu przy Komendzie Głównej Policji w Warszawie. Wymieniliśmy kilka zdań i poszedłem w swoją stronę. Wóz naprawdę fajny! Sam przyjechałem innym samochodem, więc szans na przypadkowy mikro-spot nie było :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, szubaru napisał:

 

gdzie ? 

Kurcze sporo ich widziałem...z kilkoma było machanko ale ja nie jestem z tych bystrych co to zauważa i kierowcę i rejestrację...Ja nawet nie pamiętam modelu :facepalm:

 

Kojarzę tylko klasyka gc8 zielonego i srebrnego robala w Zakopan(e)m...:ph34r:

 

A byłem w Bukowinie Tatrzańskiej i okolicach również ...Cały weekend za kółkiem :mrgreen:

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, diamond napisał:

Pozdrowienia dla Kierownika/ kierowniczki  tej Świnki 

4FA8EE79-9701-4331-8AA5-D264E075EA2D.jpeg

 

Dzięki kolego, również śpiesze z pozdrowieniami :) Mieliśmy okazję rozmawiać kiedyś w salonie, nie wiem czy pamiętasz. Zapraszałeś na hołdy - jestem na bieżąco z wątkiem, na pewno się kiedyś z Wami wybiore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 15:37, Dj Brabus napisał:

@Justi czy my się dzisiaj mijaliśmy na Piasta Kołodzieja? W ostatniej chwili zobaczyłem taką niebieskawą Imprezę jak Twoja...

 @Dj Brabus niestety to nie byłam ja :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, biedron napisał:

 

Dzięki kolego, również śpiesze z pozdrowieniami :) Mieliśmy okazję rozmawiać kiedyś w salonie, nie wiem czy pamiętasz. Zapraszałeś na hołdy - jestem na bieżąco z wątkiem, na pewno się kiedyś z Wami wybiore :)

Oczywiście, ze pamietam. Zapomniałem, ze wspomniałeś o przesiadce z Imprezy na Forka . Zapraszam na mały wypad w najbliższa sobotę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Infra napisał:

Pozdrowienia dla spotowiczów z wczorajszego SN :)

O której byliście? przelatywałem w okolicy - ale patrząc na zdjęcia - chyba nieco wcześniejszą porą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...