Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków, sobota, około 21:00, Rondo Grunwaldzkie:

pozdrawiam wesołych Forumowiczów ze Śląska (chyba z Katowic), którzy stali obok mnie na światłach i wprawdzie uśmiechali się trochę w moim kierunku, ale nie machali, nie trąbili, świni na lusterku nie było, więc nic ciekawego nie zrobiłem. Dopiero gdy ruszyli i mnie wyprzedzili, zobaczyłem z tyłu świnię :)  A pech polegał na tym, że jeżdżę starociem, motoryzacją się za bardzo nie interesuję (zwłaszcza "salonową", bo mnie nie stać) i nie poznałem z boku nowego Subaru, więc nawet nie sądziłem, że to może być ktoś "swojski" :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych w piątek, sobotę i niedziele przejeżdżających tranzytem przez Miastko:

  • czarny Forester III z żółtymi halogenami - chyba dolnośląskie - kierunek na południe;
  • czarny Lanos - na pewno tablice DJ, starsi państwo - kierunek na południe;
  • srebrny Forester II z rowerami na haku - kierunek północ, nad morze;
  • srebrny Legacy IV lecący od Gdańska na południe;
  • granatowy XV - kierunek północ, nad morze;
  • niebieska Impreza GD z oklejeniem w stylu Subaru Rally Team na słupskich numerach - kierunek Słupsk;
  • czarny XV z kajakiem albo czymś podobnym na dachu i załadowanym sprzętem biwakowym - kierunek północ, nad morze;

 

I na koniec, mimo że nie Subaru to muszę spróbować pozdrowić - kierowcę czarnej jak atrament Toyoty Corolli E11 wyglądającej jak rajdówka ze złotej ery WRC - poszerzona, niska, z klatką, ale zadziwiająco cicha. Być może replika, ale nawet jeśli - to max respekt za image. Jechało to od Gdańska, chyba na południe. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Edytowane przez DETT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, K-mil napisał:

Pozdrowienia z dzisiaj z A1 pod Piotrkowem

 

A1Subi.jpg

 to chyba ten https://www.olx.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-300km-blob-klatka-kubelki-hydro-kjs-CID5-IDApwg5.html#position=3&page=2

 

 

@suselek17 kupiłeś??

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, taxus napisał:

Kto gnije tego Forka S-turbo na czterotłoku od listopada zeszłego roku na rogu Młynarskiej i Żytniej w Warszawie. 

IMG_20190701_072024.thumb.jpg.22fc1f94f3cff724e1db191740ba8848.jpg

 

Pewnie ktoś kto stracił prawko..

Dziś o to nie trudno:rolleyes:

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...