Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, bvb napisał:

Pozdrowienia dla Kierownictwa srebrnej bug-wanny WY-ileśtam, mijanej w godzinie wczesnopopołudniowej na trasie Serock-Wyszków. Dopuściłem się grzechu dekoncentracji i trochę za późno odmachnąłem, więc dodatkowo domignąłem.

Odpozdrawiam serdecznie :D, widziałem awaryjne w lusterku ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Infra napisał:

x

Btw. na  moście poniatowskiego po 22 w sobotę- mega charakterystyczne forkowe monstrum mi przeleciało obok, jak szedłem- to byłeś Ty czy ktoś się pod Ciebie podszywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AllChemik83 napisał:

Tym bardziej zapraszam do sklepu. Na hasło ,,Czyja to impreza? ,, ogarne rabat dla swojaka ;)

 

 

 

no i przekonałaś mnie do zmiany sklepu :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dymian napisał:

Btw. na  moście poniatowskiego po 22 w sobotę- mega charakterystyczne forkowe monstrum mi przeleciało obok, jak szedłem- to byłeś Ty czy ktoś się pod Ciebie podszywa?

W sobotę o 22 piłem na weselu pod Łodzią :D O tej porze leciałem mostem ale Świętokrzyskim i to w piątek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy dwóch bliźniaczych Forków z wczoraj na S8 pod Warszawą. Jechałem służbową Skodą, ale machane było. 

Zapewne zmierzaliście w kierunku Janowa Podlaskiego, a więc udanej imprezy życzę wam i wszystkim uczestnikom XVI Zlotu Plejad.

Screenshot_20190620-072505_Gallery.jpg

Edytowane przez Szurik
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Karpacza,Szklarskiej i innej Jeleniej subaraków jak zatrzęsienie, masa pomachania ,ale odzewu brak , jest szansa,że wielu właścicieli to nie fani ,tylko po prostu maja praktyczne 4x4 i tyle.

Pozdrawiam kogoś w srebrnym ssaku GC na DJ ,co to dzis przepuszczałem na lewoskręcie ,a i resztę na foto :)

ppppp (1).jpg

ppppp (2).jpg

ppppp (3).jpg

ppppp (4).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hemi112 napisał:

Okolice Karpacza,Szklarskiej i innej Jeleniej subaraków jak zatrzęsienie, masa pomachania ,ale odzewu brak , jest szansa,że wielu właścicieli to nie fani ,tylko po prostu maja praktyczne 4x4 i tyle.

Pozdrawiam kogoś w srebrnym ssaku GC na DJ ,co to dzis przepuszczałem na lewoskręcie ,a i resztę na foto :)

 

 

 

 

No, cóż. Z moich skromnych obserwacji wynika, że jeśli brak świnki, to również brak "odmachu".

Za to zdarza się "odmach" świnki naklejonej nie na Subaru :D

 

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...