Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Głosum oddanum.

Idum, patrzum: świnium na lusterkum? Dziwnum, niesubarum. Szukajum, widzum na podwórkum imprezum. Rozumiejum!
Niech właścicielum pozdrowionum bendum :)

1.jpg

2.jpg

• Like 1
  • Haha 5

Pozdrowienia z przed chwili,  niedaleko dworca w Kołobrzegu, ale wy tu przepisowo śmigacie, w Wa-wa i okolicach tak nie jest, miłej jazdy 

pzdr.

IMG_20190527_114900.jpg

Ja miałem w sobotę "bliskie spotkanie trzeciego stopnia", trzeciego bo na czterech miejscach postojowych stały obok siebie trzy Subaraki, przedzielone jakimś tam samochodem. Tylu Subaru w tym miejscu na raz nie widziałem jeszcze i zrobił bym fotę ale akurat do tego F przy moim XV przyszła pani z dzieckiem mocno zdziwiona że się tak gapię. I bidulka nie wiedziała, mój Szary Mnich koło F to Subaru i inny czarny XV z drugiej strony też. Za chwilę zjawił się mocno zaniepokojony jej men więc po krótkim wyjaśnieniu się oddaliłem bez foty, jeszcze by się komuś sobota popsuła... Tak czy inaczej pozdrawiam, w szczególności tego XV na rejestracji WB(...). "zjazd" Subaraków miał miejsce koło Dolinki Szwajcarskiej w Warszawie.

• Confused 1

8 minut temu, Szürkebarát napisał:

Ja miałem w sobotę "bliskie spotkanie trzeciego stopnia", trzeciego bo na czterech miejscach postojowych stały obok siebie trzy Subaraki, przedzielone jakimś tam samochodem. Tylu Subaru w tym miejscu na raz nie widziałem jeszcze i zrobił bym fotę ale akurat do tego F przy moim XV przyszła pani z dzieckiem mocno zdziwiona że się tak gapię. I bidulka nie wiedziała, mój Szary Mnich koło F to Subaru i inny czarny XV z drugiej strony też. Za chwilę zjawił się mocno zaniepokojony jej men więc po krótkim wyjaśnieniu się oddaliłem bez foty, jeszcze by się komuś sobota popsuła... Tak czy inaczej pozdrawiam, w szczególności tego XV na rejestracji WB(...). "zjazd" Subaraków miał miejsce koło Dolinki Szwajcarskiej w Warszawie.

Wrażliwi Ci ludzie w Polsce się zrobili :D

1 minutę temu, Infra napisał:

Tamci z młodym :D? Wiesz, młode mieli ze sobą. To ich usprawiedliwia.

Godzinę temu, Infra napisał:

Ja kiedyś robiłem zdjęcie swojego Forka. Na parkingu przy A1. W tle stała Skoda Superb. Podeszła nerwowa pani z pretensjami że robię zdjęcia jej auta :(

• Sad 1

18 minut temu, Siemek napisał:

Ja kiedyś robiłem zdjęcie swojego Forka. Na parkingu przy A1. W tle stała Skoda Superb. Podeszła nerwowa pani z pretensjami że robię zdjęcia jej auta :(

Ja cały czas trzepie jakieś fotki, przeważnie Forka. Fakt, że czasem ktoś krzywo się jopi ale nikt nie podszedł jeszcze. Pewnie dlatego, że mam 192 cm i 120 kg :P

• Haha 2

56 minut temu, Infra napisał:

Ja cały czas trzepie jakieś fotki, przeważnie Forka. Fakt, że czasem ktoś krzywo się jopi ale nikt nie podszedł jeszcze. Pewnie dlatego, że mam 192 cm i 120 kg :P

RODO Cie dopadnie, buahahhaha :P

• Haha 1

Pozdrawiam! 

IMG_20190523_130458.jpg

• Like 1

4 godziny temu, Siemek napisał:

Na jej miejscu też bym się nerwowo, zawstydził.

Pozdrawiam Forka spotkanego dzis po 14 w Lesznowoli. Nie migałam bo byłam Fiesta ST (a świnki z tyłu na klapie bagażnika)
9aa9c463989907b55f56ce899b2c256e.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Pozdro dla kierownika Imprezki GT w korku w stronę szklarni na S8.

Zaległe pozdrowienia dla kriskristoffers Miło było poznać:)

20 godzin temu, Blondka napisał:

Pozdrawiam Forka spotkanego dzis po 14 w Lesznowoli. Nie migałam bo byłam Fiesta ST (a świnki z tyłu na klapie bagażnika)
9aa9c463989907b55f56ce899b2c256e.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

On nieoświniaczony, ale świadomy ;) nie mój jakby co, ale człeka znaju. Taki jeden, co to dwa razy już przednią szybę zmieniał ;)

3 minuty temu, Smoko napisał:

On nieoświniaczony, ale świadomy ;) nie mój jakby co, ale człeka znaju. Taki jeden, co to dwa razy już przednią szybę zmieniał ;)

Łosia zaliczył, człowieka :czerwona: ?!

7 minut temu, Szürkebarát napisał:

Łosia zaliczył, człowieka :czerwona: ?!

podobno samo z się poszło za pierwszym razem, a za drugim też poszło , ale nie samo, tylko z tego że w pewnym ASO "ktoś coś" źle zrobił ;)

Zaległe pozdrowienia z CH Targówek W-wa.

20190524_124057.jpg

20190524_124119.jpg

W dniu 26.05.2019 o 20:49, Panzerpferd napisał:

Głosum oddanum.

Idum, patrzum: świnium na lusterkum? Dziwnum, niesubarum. Szukajum, widzum na podwórkum imprezum. Rozumiejum!
Niech właścicielum pozdrowionum bendum :)

1.jpg

2.jpg

Toś moderatora ustrzelił :)

• Haha 1

Pozdrawiam kierownika Subarki z parkingu gościa na Głębockiej :)

20190529_100255.jpg

Pozdrowienia dla wszystkich kierowców Subaru z rejestracjami PK i PKA.

Myślałem, że jest Was bardzo niewielu a ostatnio jakoś co rusz trafiam na kolejne Plejady choć najczęściej akurat gdy jadę Toyotą i nie mrugam bo i tak nie zrozumiecie o co mi chodzi. ;)

Dziś widziałem na ul. Łódzkiej w Kaliszu XV II grafitowe.

Wczoraj też w Kaliszu ale już nie pamiętam gdzie ciemnego Forestera SH oraz kilkukrotnie ostatnio czarnego SJ też w okolicach ul.Łódzkiej.

Parę dni temu stałem na światłach za Forester XT SJ na al. Wojska Polskiego przy Majkowskiej (w poprzednich przypadkach nie widziałem jakie to wersje silnika) w kolorze brązowym.

Poza tym widziałem wcześniej zielonego Forestera pierwszej generacji, ostatniego Outbacka z przed liftu i stara Imprezę (lata 90, sedan) granatowy.

Nazbierało się tego trochę a pewnie to tylko cząstka Plejad w regionie. :)

Pozdro dla srebrnego buga w sedanie na tablicach  DW dziś na krajowej 11 w Obornikach :)

Pozdrawiam wszystkich kierowników Subaryn w tym oklejoną czarną Impreze z Centrum

20190529_134540.jpg

20190529_141406.jpg

20190529_141922.jpg

20190529_141944.jpg

Posted (edited)

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego, srebrnego forka SG, którego omijałem dzisiaj w DC w korku na S8, godzina 8:00. Jechałem na nieoświniaczonym moto, machane z mojej strony było ;)

Edited by Bednarcm

Pozdrawiam kierownika białej Imprezy, spotkanego w Sosnowcu, na drodze do S1, była kiwka. :)