Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem w sobotę "bliskie spotkanie trzeciego stopnia", trzeciego bo na czterech miejscach postojowych stały obok siebie trzy Subaraki, przedzielone jakimś tam samochodem. Tylu Subaru w tym miejscu na raz nie widziałem jeszcze i zrobił bym fotę ale akurat do tego F przy moim XV przyszła pani z dzieckiem mocno zdziwiona że się tak gapię. I bidulka nie wiedziała, mój Szary Mnich koło F to Subaru i inny czarny XV z drugiej strony też. Za chwilę zjawił się mocno zaniepokojony jej men więc po krótkim wyjaśnieniu się oddaliłem bez foty, jeszcze by się komuś sobota popsuła... Tak czy inaczej pozdrawiam, w szczególności tego XV na rejestracji WB(...). "zjazd" Subaraków miał miejsce koło Dolinki Szwajcarskiej w Warszawie.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szürkebarát napisał:

Ja miałem w sobotę "bliskie spotkanie trzeciego stopnia", trzeciego bo na czterech miejscach postojowych stały obok siebie trzy Subaraki, przedzielone jakimś tam samochodem. Tylu Subaru w tym miejscu na raz nie widziałem jeszcze i zrobił bym fotę ale akurat do tego F przy moim XV przyszła pani z dzieckiem mocno zdziwiona że się tak gapię. I bidulka nie wiedziała, mój Szary Mnich koło F to Subaru i inny czarny XV z drugiej strony też. Za chwilę zjawił się mocno zaniepokojony jej men więc po krótkim wyjaśnieniu się oddaliłem bez foty, jeszcze by się komuś sobota popsuła... Tak czy inaczej pozdrawiam, w szczególności tego XV na rejestracji WB(...). "zjazd" Subaraków miał miejsce koło Dolinki Szwajcarskiej w Warszawie.

Wrażliwi Ci ludzie w Polsce się zrobili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

Wrażliwi Ci ludzie w Polsce się zrobili :D

 

Ja kiedyś robiłem zdjęcie swojego Forka. Na parkingu przy A1. W tle stała Skoda Superb. Podeszła nerwowa pani z pretensjami że robię zdjęcia jej auta :(

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Siemek napisał:

 

Ja kiedyś robiłem zdjęcie swojego Forka. Na parkingu przy A1. W tle stała Skoda Superb. Podeszła nerwowa pani z pretensjami że robię zdjęcia jej auta :(

 

Ja cały czas trzepie jakieś fotki, przeważnie Forka. Fakt, że czasem ktoś krzywo się jopi ale nikt nie podszedł jeszcze. Pewnie dlatego, że mam 192 cm i 120 kg :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Infra napisał:

Ja cały czas trzepie jakieś fotki, przeważnie Forka. Fakt, że czasem ktoś krzywo się jopi ale nikt nie podszedł jeszcze. Pewnie dlatego, że mam 192 cm i 120 kg :P

RODO Cie dopadnie, buahahhaha :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blondka napisał:

Pozdrawiam Forka spotkanego dzis po 14 w Lesznowoli. Nie migałam bo byłam Fiesta ST (a świnki z tyłu na klapie bagażnika)
9aa9c463989907b55f56ce899b2c256e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

On nieoświniaczony, ale świadomy ;) nie mój jakby co, ale człeka znaju. Taki jeden, co to dwa razy już przednią szybę zmieniał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szürkebarát napisał:

Łosia zaliczył, człowieka :czerwona: ?!

podobno samo z się poszło za pierwszym razem, a za drugim też poszło , ale nie samo, tylko z tego że w pewnym ASO "ktoś coś" źle zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 20:49, Panzerpferd napisał:

Głosum oddanum.

Idum, patrzum: świnium na lusterkum? Dziwnum, niesubarum. Szukajum, widzum na podwórkum imprezum. Rozumiejum!
Niech właścicielum pozdrowionum bendum :)

1.jpg

2.jpg

Toś moderatora ustrzelił :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich kierowców Subaru z rejestracjami PK i PKA.

Myślałem, że jest Was bardzo niewielu a ostatnio jakoś co rusz trafiam na kolejne Plejady choć najczęściej akurat gdy jadę Toyotą i nie mrugam bo i tak nie zrozumiecie o co mi chodzi. ;)

Dziś widziałem na ul. Łódzkiej w Kaliszu XV II grafitowe.

Wczoraj też w Kaliszu ale już nie pamiętam gdzie ciemnego Forestera SH oraz kilkukrotnie ostatnio czarnego SJ też w okolicach ul.Łódzkiej.

Parę dni temu stałem na światłach za Forester XT SJ na al. Wojska Polskiego przy Majkowskiej (w poprzednich przypadkach nie widziałem jakie to wersje silnika) w kolorze brązowym.

Poza tym widziałem wcześniej zielonego Forestera pierwszej generacji, ostatniego Outbacka z przed liftu i stara Imprezę (lata 90, sedan) granatowy.

Nazbierało się tego trochę a pewnie to tylko cząstka Plejad w regionie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego, srebrnego forka SG, którego omijałem dzisiaj w DC w korku na S8, godzina 8:00. Jechałem na nieoświniaczonym moto, machane z mojej strony było ;)

Edytowane przez Bednarcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...