Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika lub kierowniczki uterenowionego Forestera SG  (srebrnego, kosz dachowy, lift zawieszenia) spotkanego w Czekanowie (stałeś w kierunku na Tarnowskie Góry) na mijance z powodu robot drogowych. Widziałem wlepe na lusterku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ktoś zobaczył takie biało-niebieskie Legacy na krakowskich ulicach, to trąbić i machać - nowy nabytek mojego taty (niech uwierzy w moc miłośników Subaru!) wreszcie uruchomiony, finalnie oczywiście został dziś "oświnkowany". :) DSC_1050.thumb.JPG.749f45f3e38c952b77e85e80123d28c4.JPG

 

DSC_1052.thumb.JPG.a4c1ec977ea3ba7ddb8c51985066d88a.JPG

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnego Forka SG z malowaniem w Martini i dekoracją sticker-tuningową na klapie - pozdrawiam z korka przed mostem północnym dzisiaj rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Jakbyś ktoś zobaczył takie biało-niebieskie Legacy na krakowskich ulicach, to trąbić i machać - nowy nabytek mojego taty (niech uwierzy w moc miłośników Subaru!) wreszcie uruchomiony, finalnie oczywiście został dziś "oświnkowany". :) DSC_1050.thumb.JPG.749f45f3e38c952b77e85e80123d28c4.JPG

 

DSC_1052.thumb.JPG.a4c1ec977ea3ba7ddb8c51985066d88a.JPG

A skąd takie oryginalne malowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy outbacka rej WW  sprzed jakichś 15min temu Jechaliśmy przez moment trasa na Górę Kalwarię a potem stałem za tobą na swiatlach na wjeździe do Piaseczna :)

Edytowane przez mattipk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2019 o 14:02, markos007 napisał:

ciekawy temat, jeśli Maksymalna masa całkowita pojazdu dla Forestera SG to 1880 kg to aby się zmieścić w kat B i poruszać się bez Viatola przyczepa może mieć max dmc 1620 kg? czy coś pomieszałem? :)

Przepraszam za EOT

Dopowiem jeszcze jedną rzecz: Przy pojazdach osobowych masa RZECZYWISTA przyczepy nie może być większa od masy RZECZYWISTEJ pojazdu. Dla pojazdów ciężarowych stosuje się +50% z wyłączeniem ciągników siodłowych.

W dniu 6.05.2019 o 12:05, zygi82 napisał:

dokładnie, chyba że przyczepa lekka czyli do 750kg, to można mieć w sumie 4250kg na B

Na kat. B można jeżdzić z każdą przyczepą do 4250kg. (auto dmc 2250 i przyczepa dmc 2000 i też git)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...