Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2019 o 20:40, bociekgc8 napisał:

Jeśli Gc8 to moje. Okupowałem pocztę przy Odrzańskiej.

Zgadza się, faktycznie kręciłeś się tak, jakbyś chciał im wjechać w witrynę :biglol: Gc8? Za dużo wymagasz od moich oczu - nie te lata (i było za daleko)... Świnek też tak naprawdę nie widziałem w 100%, tylko wydawało mi się, że "coś widzę" na lusterkach - mógł to być albo dziwny brud, albo świnki, uznałem, że to drugie, jak widać słusznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Pozdrawiam kierownika szarego/złotego forka sf który kiwał mi na obwodnicy piekar - za późno kiwke zauważyłem 

 Jeśli to było w poniedziałek ok. 13, to byłem ja. Stałeś na światłach w poprzecznej ciemnym Legasiem, bo takiemu machałem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, suberet napisał:

 Jeśli to było w poniedziałek ok. 13, to byłem ja. Stałeś na światłach w poprzecznej ciemnym Legasiem, bo takiemu machałem? :)

Tak myślałem że to Ty byłeś :D

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, czwartek, okolice Ruczaju, białe Legacy ze świnką tylko na tylnej klapie:

niestety anty-pozdrowienia - jeżeli to faktycznie Forumowicz, to wstyd dla innych Forumowiczów i dla marki Subaru :(  Twarzy nie widziałem, nie wiem, czy kobieta, czy mężczyzna, ale powiem tak: Koleżanko/Kolego,  ulice są dla wszystkich, nie tylko dla Ciebie. Obowiązują Cię takie same przepisy jak innych. Ograniczenie 50 km/h to nie znaczy 80, a slalom między autami i "siadanie" na zderzaku są wypadkogenne i naganne. Akurat mnie było tym razem wszystko jedno o tyle, że jechałem spokojnie prawym pasem, ale widziałem z daleka Twoje "popisy"... :toobad: Ciesz się, że to nie mnie siadłeś 1-2 m. za zderzakiem, tyle powiem.

  • Haha 1
  • Lajk 3
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika i Pasażerki w srebrnej, "oświniaczonej" Imprezie kombi na rejestracjach SM... spotkanej w Sosnowcu na ul. Narutowicza.

Było machane i migane :-)

Edytowane przez dominikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aflinta napisał:

Takie?

 

Widziałem tylko z tyłu, w dodatku nie mam pamięci do sylwetek aut, więc patrząc po zdjęciach z neta wychodzi mi, że to była V albo VI generacja. Na pewno nie wersja kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze sie wtrące ale 80kkmh na 50tce to naprawdę zachowawcza jazda.  Domyslam sie ze to bylq jezdnia 2 3 pasmowa skoro mozna bylo go obserwować,  a on tak chetnie sobie "figlowal" 

Kazdy sie smieje z tego forum ze wszyscy tacy swieci w necie a na drodze ogniem.  Sam osobiście  mam szczęście  spotykac subaru ze swinkami ktore adresywnie jeżdżą.  

 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety(?) prawda.
Niedawno zrobiłem eksperyment i próbowałem jeździć 100% przepisowo, a nie tak jak się jeździ „zwyczajowo” u nas w mieście...
Ostatnio tak zestresowany za kółkiem to chyba byłem na egzaminie na prawko - co chwila ktoś mnie MUSIAŁ wyprzedzić i całą drogę miałem jakieś auto na zderzaku, masakra. Nie da się tego robić normalnie, a wręcz jest niebezpieczne (obstawiam ze bardziej niż jeżdżenie „+20”).

Przy okazji pozdrawiam granatowe GD w kombi z wczoraj na Al. Włókniarzy, ale z jedną uwagą - ten napis „quattro” to ty zdejmij z klapy, bo trochę wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turbo napisał:

To jest niestety(?) prawda.
Niedawno zrobiłem eksperyment i próbowałem jeździć 100% przepisowo, a nie tak jak się jeździ „zwyczajowo” u nas w mieście...
Ostatnio tak zestresowany za kółkiem to chyba byłem na egzaminie na prawko - co chwila ktoś mnie MUSIAŁ wyprzedzić i całą drogę miałem jakieś auto na zderzaku, masakra. Nie da się tego robić normalnie, a wręcz jest niebezpieczne (obstawiam ze bardziej niż jeżdżenie „+20”).

Przy okazji pozdrawiam granatowe GD w kombi z wczoraj na Al. Włókniarzy, ale z jedną uwagą - ten napis „quattro” to ty zdejmij z klapy, bo trochę wstyd.

Przepisowo to tylko u Niemca :D bo tam wszyscy tak śmigają a co do quattro może to jeden z tych co naklejają znaczki aut które objechali :D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 555marcin napisał:

 

Z ciekawości, Forki kojfną tyle na haku legalnie? :)

w SH SBD można przyczepę z DMC 2000kg, tylko już wtedy nie łapiesz się na kat B, na B max przyczepy to 1450kg, moja ma 1000 i nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

@zygi82 - żeby można było na samym B jechać, to DMC samochodu + DMC przyczepy = nie może przekroczyć 3,5 tony?

dokładnie, chyba że przyczepa lekka czyli do 750kg, to można mieć w sumie 4250kg na B

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...