Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, filipk93 napisał:

Chudy pozdro dla Ciebie, jechałem przez Nieczajne rowerem z dziewczyną jak akurat wsiadales do fury, kolo 13-14 ;) Ładnie gada twoja wanna ;) 

aaa no tak, dzieki i pozdro dla Was w takim razie, widzialem 2 osoby na rowerach :)

nigdy jej nie slyszalem z zewnatrz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Infra napisał:

 

Żeby Lanosa nazwać pięknym, trzeba mieć daleko przesunięte granice odbioru co jest ładne a co nie :D

 

Kwestia gustu a jak jest z gustami - wiadomo;) W 2007 jak pokazali Impreze GH to raczej nie byłem jej fanem, ale jak w 2008 wypuścili wersje STI (GR) z poszerzeniami, zderzakami, lotką itd to kupiła moje serce:wub: Poza tym, ja zawsze lubiłem hot hatche a lanos de facto trochę takim jest. I to najfajniejszym na rynku IMHO:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MDsuperstar napisał:

Bardzo ładny :wub:

 

Tapatalk ścina jakość wrzucanych zdjęć wiec słabiej to widać, ale subarak był bardzo zadbany a lakier i felgi pięknie połyskiwały w porannym słońcu!

 

Mam nadzieje że mój już niebawem też dołączy do tego grona, po majówce odstawiam auto na polerkę + powłoka ceramiczna:yahoo:

Edytowane przez Ptasi0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 133699 napisał:

A tam, Nubira jest już bardzo fajna:P

 

 

Nubirę to i ja lubię :) Ale jak pokazali po Hawku Lanosa, nawet w STI to palpitacji serca dostałem. Nubirą trochę poprawili działanie mojego serca ale kurła... postaw GC, Buga, Bloba i Hawka obok Lanosa, Nubiry i Evoeye to tylko zakrzykniesz - SUBARU, NIE TĘDY DROGA!

 

Z Forkami podobnie, pierwsze dwie generacje piękne, SH - no coż, tu się trochę trzeba napracować, żeby wyglądał... dwie ostatnie generacje to już typowe mamuśkowozy i nawet 240 kunia w XT tego nie ratowało... a nowy to będzie e-boxer to już nie mam pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tichy napisał:

Kraków, koło 18:30, os. Cegielniana: kto z Forumowiczów "mruczał" srebrną Imprezą? Widziałem z daleka, ale nim zdążyłem się zbliżyć i pomachać (poruszałem się na butach ;) ), to odjechał.

Jeśli Gc8 to moje. Okupowałem pocztę przy Odrzańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...