Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, MDsuperstar napisał:

@michałMAK jechałeś około 7.30 Czerniakowską przy ZUSie?

Zjeżdżałem z wiaduktu z Ursynowa w kierunku północnym i chyba Twój forek był na prawym pasie.

 

Owszem, to sem był ja :-)

Chyba muszę zacząć patrzeć również w górę na wiadukty :-)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 11:14, coocer napisał:

Jak masz silne nerwy to polecam 2kółek . Niecałe 20 min później byłem u siebie między Skawiną a Ruczajem

Właśnie mam bardzo słabe, dlatego teraz na miasto rzadko biorę auto, staram się MPK, jak nie mam nic ciężkiego do przewiezienia. W autobusie przynajmniej sobie pośpię i nie widzę tego szaleństwa na drogach :) Motory, skutery itp. odpadają, organicznie nie znoszę tego typu pojazdów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam bardzo słabe, dlatego teraz na miasto rzadko biorę auto, staram się MPK, jak nie mam nic ciężkiego do przewiezienia. W autobusie przynajmniej sobie pośpię i nie widzę tego szaleństwa na drogach Motory, skutery itp. odpadają, organicznie nie znoszę tego typu pojazdów
Ja też nie :) jest to tylko środek lokomocji który niezależnie od tego co się dzieje na drodze dowiezie mnie do domu w 20 - 22 min a nie 40 do czasem 1h :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Dziś Kraków Skotnicka. Pozdrawiam czarna tribeke że świnka na lusterku.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo widziałem subaraczków- macham z uporem maniaka jak coś ze świniami jedzie- zero odzewu niestety.

 

Ale furorę zrobił na mnie ostatnio turbodziadek wiśniowy na WB, widziałem go idąc piechotą na górczewską- kierownik leciał pod tesco.

Jeszcze jeden kolega na WSC Gackiem IV niebieskim często leci ten sam odcinek co ja do pracy- także bywa, że jeden za drugim jedzie ok. 20km potem drogi się rozchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...