Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, hvdy napisał:

 

Czekam na Twoja opinie co do sjs :D bo ciągle się zastanawiam 

Nie ma co się zastanawiać - pierwszy stopień jak zrozumie się wszystkie elementy pokazuje zazwyczaj, że nie umie się tak dobrze jeździć jak się sądzi. To bardzo cenna nauka, która motywuje do dalszych postępów.

  • Super! 3
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, uważam, że takie szkolenie powinno być częścią kursu na prawo jazdy. Otwiera oczy na to, ile prostych błędów można popełnić podczas codziennej jazdy. Omijanie przeszkód, awaryjne hamowanie, zachowanie na nawierzchni o zmiennej przyczepności.

Z drugiej strony nie spodziewaj się poszalenia na torze, nie taki jest cel szkolenia.

Generalnie, @hvdy śmiało jedź :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jechał dzisiaj popołudniu E75 z południa? Widziany SF ze sporym liftem, zielony bez turbo, ok.50-100km przed Częstochową (patrząc od południa :biglol:).

Jechałem szynowozem e36, nie machałem ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

9 godzin temu, Fala napisał:

Kto jechał dzisiaj popołudniu E75 z południa? Widziany SF ze sporym liftem, zielony bez turbo, ok.50-100km przed Częstochową (patrząc od południa :biglol:).

Jechałem szynowozem e36, nie machałem ;)

Pozdrawiam!

Odpozdrawiam 

:D

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

 

 

Odpozdrawiam 

:D

W sumie to tak myślałem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Generalnie auto opisane w nasze nicki ale z przeciwnego pasa Gierkówki  trudno dostrzec :D

@Fala Nie dowidzi nawet z metra :biglol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Generalnie auto opisane w nasze nicki ale z przeciwnego pasa Gierkówki  trudno dostrzec :D

Całkiem szybko jechałem, widziałem smugi :biglol:

 

9 minut temu, Oktan napisał:

@Fala Nie dowidzi nawet z metra :biglol::P

O! Amator analizy widoczności z podziemnej kolejki się znalazł! :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fala napisał:

O! Amator analizy widoczności z podziemnej kolejki się znalazł! :P

sam piszesz  że..

 

3 minuty temu, Fala napisał:

widziałem smugi :biglol:

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...prawdopodobnie były to smugi ucieczki... :biglol:

A z widzeniem to jest dużo autosugestii - chcesz wstawić emotikon, a wychodzi erotikon.

:mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika/czke czarnej XV z białą świnką na lusterku (ul. Głębocka przy salonie piękności) - @Piskoor to Twoja nowa zabawka ?

Kolejne pozdro dla uturbionej białej Subarynki - chyba Levorga - wjeżdzającego z S8 na Głębocką na wysokości Lidla. Było mrugane i machane z wzajemnością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, AllChemik83 napisał:

Pozdrawiam kierownika/czke czarnej XV z białą świnką na lusterku (ul. Głębocka przy salonie piękności) - @Piskoor to Twoja nowa zabawka ?

Kolejne pozdro dla uturbionej białej Subarynki - chyba Levorga - wjeżdzającego z S8 na Głębocką na wysokości Lidla. Było mrugane i machane z wzajemnością ;)

Ano moja.... Aczkolwiek Foresterek nadal grzecznie stoi pod domem...

I choć obecnie jest mało jeżdżony to ... nie potrafię się z nim rozstać :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, coocer napisał:

@Tichy to Ciebie dziś pozdrowiłem w korku?

Szczere wyrazy współczucia... straszny ten korek był :(

Tak, tak, tradycyjnie w tej okolicy się spotykamy :)  Jak słyszę klakson i widzę brodacza na motorze, to już wiem, że "swój" :)  Dawno tamtędy nie jechałem, ale zamknęli mi 3 pozostałe trasy powrotne z pracy - też się zdziwiłem :krecka_dostal: Normalnie jeżdżę MPK, ale czasem są dni, że trzeba wziąć auto. Muszę pomyśleć nad "objazdem" - może będę na Dąbiu wskakiwać na Nowohucką? Może tam szybciej idzie? Albo spróbuję w Limanowskiego/Kalwaryjską... Kurczę, problemem jest przeniknięcie z Ronda Grzegórzeckiego pod Forum, nic więcej mi nie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tichy napisał:

Tak, tak, tradycyjnie w tej okolicy się spotykamy :)  Jak słyszę klakson i widzę brodacza na motorze, to już wiem, że "swój" :)  Dawno tamtędy nie jechałem, ale zamknęli mi 3 pozostałe trasy powrotne z pracy - też się zdziwiłem :krecka_dostal: Normalnie jeżdżę MPK, ale czasem są dni, że trzeba wziąć auto. Muszę pomyśleć nad "objazdem" - może będę na Dąbiu wskakiwać na Nowohucką? Może tam szybciej idzie? Albo spróbuję w Limanowskiego/Kalwaryjską... Kurczę, problemem jest przeniknięcie z Ronda Grzegórzeckiego pod Forum, nic więcej mi nie trzeba...

no gdzie się człowiek nie ruszy to korek..... google potrafi czasem zaskoczyć i wyszukać dziwne skróty. 

Jak masz silne nerwy to polecam 2kółek . Niecałe 20 min później byłem u siebie między Skawiną a Ruczajem :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 20:52, hemi112 napisał:

Pozdrowienia dla:

- Outback blachy DW, widziany dziś 29.03 w Bolesławcu przy obwodnicy (może nocowanie w "Zielonym Domku"?) , blachy DW i oswiniaczenie :)

out1.jpg

 

 

Odpozdrawiam :) Tylko niestety praca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...