Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla jadących Prymasa na skrzyżowaniu z Kasprzaka około 12:30 , uwaga - na jednych światłach stały czarny Forester trójeczka, czarny legacy , błękitny legacy, mój czarny legacy i nowszy outback. Wysyp jakiś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Oswiniaczonego OBK dziś o 16 z minutami na Poleczki :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I kolejne Pozdro dla czarnego Forka Sturbo na blachach KRA 16:26 na Dolince w Wawa.

Jak to jest ze masę Subaru widzę jak jade Lanosem pościgowym a jak Forkiem to nikogo ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią która biegała w bluzie Subaru po Markach :D Oraz Oświniaczonego Forka na łodygowej , za późno zauważyłem że machnąłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, AllChemik83 napisał:

Pozdrawiam kierownika srebrnego Forestera na WWL spotkanego w Białej Podlaskiej dziś po 14. 

Dołączam się do pozdrowień ;) 

kolega z wisniowego forka z przyczepką :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich świnek dziś z RallyDay z Białej, dużo nas było, nie chce mi sie wszystkich wymieniać, choć jeden szczególnie dymił z koła :P

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Elvisiak napisał:

A ja pozdrawiam chyba @MaciekK z dzisiaj, ok. 8:20 w okolicy McDonalda w Białej Podlaskiej :) Pozdrowienia od zielonego GC8 z czerwonym zderzakiem, migane było :)

Jechałem akurat zatankować na Shella przed Rally Day na torze w Białej :-) Pozdrowienia :-)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź 11.03.19r. ok 19 ,pogonił ul.Zieloną niebieski Blob WRX/STI  z czerwonymi chlapaczami.Pięknie poszedł i pięknie brzmi :)

I 12.03 zawitało się na krótkie  odwiedziny do Dziedzica,ma małpa z uznanie patrzy na wiatraka ;)

pzdrrrr.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hemi112 napisał:

Łódź 11.03.19r. ok 19 ,pogonił ul.Zieloną niebieski Blob WRX/STI  z czerwonymi chlapaczami.Pięknie poszedł i pięknie brzmi :)

I 12.03 zawitało się na krótkie  odwiedziny do Dziedzica,ma małpa z uznanie patrzy na wiatraka ;)

pzdrrrr.jpg

 

Co za kot? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :) Właśnie uploaduję fotki na FB, więc chciałbym pozdrowić z wczorajszego Scriptum KTD Rally Day w Białej Podlaskiej:
@kowal, @badyl, @SOpEL, @MaciekK, @Simon WRC; @Oktan i innych, których nie rozpoznałem.

Przepraszam, że nie podszedłem się przywitać, ale wolałem pozostać schowany za aparatem (taki chłopaczek w zimowej czapce uszatce :D )
P.S. Dziękuję za okejki z linii startu :) Reszta fotek na FB

001.jpg

003.jpg

004.jpg

009.jpg

010.jpg

011.jpg

015.jpg

016.jpg

021.jpg

036.jpg

037.jpg

041.jpg

114.jpg

023.jpg

116.jpg

  • Super! 9
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MaciekK napisał:

@Elvisiak pozdrowienia. Jak bedziesz na kolejnym Rally Day to koniecznie podchodź. Miło kolegę forumowego poznać :-)

Dzięki :) O ile coś nieprzewidzianego mi nie wypadnie to będę również na kolejnym :)

29 minut temu, SOpEL napisał:

hehe, oglądałem właśnie galerię i mówię do żony "on to chyba jest "nasz" bo dużo subarek cykał" :P

haha, no nie da się ukryć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...