Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

W dniu 1.03.2019 o 09:35, czekker napisał:

pozdrowienia dla @BelegUS :D

Kurde, przez chwile myślałem że Złomgac już jest tak brudny, że tablicy nie widać :P

Odpozdrawiam ;) Umyję w tym tygodniu :P

• Haha 1

Pozdrawiam kierownika tej cudnej Imprezy :wub: zaparkowanej pod kortami tenisowymi na KS Spójnia W-wa o godz. 10:00

Po ramce i śwince domyślam się że ktoś z forum :D

20190304_100217.jpg

8 minut temu, _scooby_ napisał:

słabe jest to wrzucanie fotek z widocznymi numerami rej. auta :wacko:

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie :D

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 10
  • Upvote 5
Godzinę temu, suberet napisał:

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie :D

No bo auta powinny mieć widoczne numery tylko dla właściciela, 997, 998, 999 i jeszcze może dla kilku innych służb. No bo jak tu żyć, nie można nawet skoczyć w bok, żeby satelita się nie spojrzał...

• Haha 2
1 godzinę temu, suberet napisał:

Chodziło mi raczej o zachowanie anonimowości właściciela fotografowanego pojazdu. Może nie każdy sobie życzy aby zamieszczano jego auto z widocznymi numerami z podawaniem czasu i miejsca spotkania ;)

37 minut temu, _scooby_ napisał:

Chodziło mi raczej o zachowanie anonimowości właściciela fotografowanego pojazdu. Może nie każdy sobie życzy aby zamieszczano jego auto z widocznymi numerami z podawaniem czasu i miejsca spotkania ;)

Wiem. Tylko jaką anonimowość zachowuje właściciel pojazdu jeżdżąc nim po ulicach? Tam widzi go tysiące ludzi a na forach ułamek tej liczby. Nie dajmy się zwariować. Zdrowy rozsądek przede wszystkim. Zdrowy rozsądek.....:)

Edited by suberet

Wyjeżdżając dzis z pracy (teren  wojskowy) zauważyłem na wylocie Bloba STI FZ

Ciekawe czy gościnnie,czy któryś kolega kupił.

Jestem kojarzony z Subaru,bo i rzadkość ,i na  fejsbuku się pojawia często :)

16 minut temu, Dj Brabus napisał:

Pierwsze machanie w Subaru! :drool:Dzisiaj po 8:00 w Krakowie na ul. Mackiewicza z posiadaczem czarnej Imprezy Kombi - pozdrawiam! :) 

Czyli pierwszy raz masz zaliczony. Fajne uczucie, co? :thumbup:

I nie to samo, co machanie w samotności przed ekranem, albo do zdjęcia. Jednak, co żywy człowiek, to żywy człowiek. Tu nawet płeć nie ma znaczenia. :)

Edited by suberet
  • Like 1
  • Haha 3
27 minut temu, suberet napisał:

Tu nawet płeć nie ma znaczenia.

ale jak blondyna pomacha to jakoś tak lepiej na sercu :D 

• Haha 2
11 minut temu, filipk93 napisał:

ale jak blondyna pomacha to jakoś tak lepiej na sercu :D 

A brunetka? HU HU <3

To na pewno był brunet! :biglol: I tak, uczucie bardzo fajne - człowiek myśli "kurde, ktoś tak samo porąbany na punkcie Subaru jak ja" :D Machałem już do dwóch Forków, ale bez odzewu, ale prawdziwy "Impreziarz" podniósł mnie dziś na duchu! 

Edited by Dj Brabus
  • Upvote 1

@AllChemik83 ciesz się, że mrugały, a nie oślepiały. Ze 2 tygodnie temu mijało mnie jakieś BMW czy inne Audi i tak te lampki tablicy LED-owe waliły po oczach, że gorzej niż jakby gość na przeciwmgielnych jechał... :th_dash:

• Haha 1

Pozdro dla kolegi Czarnego Gacka z czerwonymi chlapaczami LU (ale wiem, że ze Starej Iwicznej ;)

Machneliśmy sobie na przejeździe w Piasecznie w poniedziałek. 

Odezwij się na PW. Dzięki. 

Pozdrowienia dla kierowniczki białego oswiniaczonego XV dzisiaj na Marynarskiej, nie spodziewała się pozdrowień od motocyklisty.. :)