Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, _scooby_ napisał:

słabe jest to wrzucanie fotek z widocznymi numerami rej. auta :wacko:

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie :D

  • Super! 4
  • Dzięki! 1
  • Haha 10
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, suberet napisał:

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie :D

No bo auta powinny mieć widoczne numery tylko dla właściciela, 997, 998, 999 i jeszcze może dla kilku innych służb. No bo jak tu żyć, nie można nawet skoczyć w bok, żeby satelita się nie spojrzał...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suberet napisał:

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie :D

Chodziło mi raczej o zachowanie anonimowości właściciela fotografowanego pojazdu. Może nie każdy sobie życzy aby zamieszczano jego auto z widocznymi numerami z podawaniem czasu i miejsca spotkania ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, _scooby_ napisał:

Chodziło mi raczej o zachowanie anonimowości właściciela fotografowanego pojazdu. Może nie każdy sobie życzy aby zamieszczano jego auto z widocznymi numerami z podawaniem czasu i miejsca spotkania ;)

 

 

 

Wiem. Tylko jaką anonimowość zachowuje właściciel pojazdu jeżdżąc nim po ulicach? Tam widzi go tysiące ludzi a na forach ułamek tej liczby. Nie dajmy się zwariować. Zdrowy rozsądek przede wszystkim. Zdrowy rozsądek.....:)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżając dzis z pracy (teren  wojskowy) zauważyłem na wylocie Bloba STI FZ

Ciekawe czy gościnnie,czy któryś kolega kupił.

Jestem kojarzony z Subaru,bo i rzadkość ,i na  fejsbuku się pojawia często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dj Brabus napisał:

Pierwsze machanie w Subaru! :drool:Dzisiaj po 8:00 w Krakowie na ul. Mackiewicza z posiadaczem czarnej Imprezy Kombi - pozdrawiam! :) 

Czyli pierwszy raz masz zaliczony. Fajne uczucie, co? :thumbup:

I nie to samo, co machanie w samotności przed ekranem, albo do zdjęcia. Jednak, co żywy człowiek, to żywy człowiek. Tu nawet płeć nie ma znaczenia. :)

Edytowane przez suberet
  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno był brunet! :biglol: I tak, uczucie bardzo fajne - człowiek myśli "kurde, ktoś tak samo porąbany na punkcie Subaru jak ja" :D Machałem już do dwóch Forków, ale bez odzewu, ale prawdziwy "Impreziarz" podniósł mnie dziś na duchu! 

Edytowane przez Dj Brabus
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...