Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Co trafiam, to nieośwniaczone. Migam, macham, patrzą się jak na debila. Dzisiaj z małżonką do Konstancina. Tam przez Wilanów, z powrotem przez Piaseczno i obwodnicę. Miejsce zakwaterowania Ochota. Trzy Forki, żaden ze świnkami i zero reakcji. A już było kiedyś tak pięknie, że jak skręcałem w lewo do Adama ( Piaseczno ) na podwórko, to rasowa BMW 3M przygotowana do rajdów, dało po heblach i zapraszającym gestem ustąpiło mi. !!! Poznali się na STI. Kiedyś już napisałem. Wyjazd z osiedla na Drawską, w lewo, stałem z 5 minut. Każdy wjeżdżał pod machę i stał. I nagle cud ! EVO chyba 8 zatrzymało się i wpuściło STI !!! Ja z reguły jestem spokojny, ludzi staram się wpuszczać, ale pomóc EVO to jakby mój obowiązek.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z moich zyciowych obserwacji to co jezdzi po ulicach mozna podzielic na dwie grupy.

 

Pierwsza to milosnicy motoryzacji, najczesciej w sportowych samochodach, ktorzy sie nawzajem zauwazaja, szanuja, pozdrawiaja, pozytywnie "zaczepiaja" i zazwyczaj sa ponad podzialami na lepsze/gorsze marki bo przeciez wszyscy razem tworza spolecznosc ludzi pozytywnie zakreconych wokol czterech kolek.

 

Druga grupa, o wiele liczniejsza, to zwykli "zjadacze chleba", dla ktorych auto to tylko narzedzie do przemieszczania. To kierowcy ktorzy nie zwracaja uwagi jakie auta jada kolo nich badz znad przeciwka, a slyszac o tym ze ktos moze kogos innego pozdrawiac na drodze najczesciej reaguja "Ale jak to? Przeciez oni sie ze soba nie znaja".

 

W kwestii Foresterow, wiekszosc jest w tej drugiej grupie, zatem sam juz dawno (tj. od czasow GTka) przestalem sie pierwszy wyrywac z pozdrowieniami. Wyjatkiem oczywiscie sa te lesniki, ktore zostaly oswiniaczone.

 

Konczac przydlugiego off-topa chcialbym pozdrowic spotkanych (i odmruganych) w sobote: niebieskiego STI na Powazkowskiej oraz Forka S-Turbo ktory dzielnie dogonil nas na obwodnicy Warszawy. Pisze "nas", gdyz tym razem za kierownica auta siedziala moja ladniejsza polowa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ptasi0r napisał:

W kwestii Foresterow, wiekszosc jest w tej drugiej grupie, zatem sam juz dawno (tj. od czasow GTka) przestalem sie pierwszy wyrywac z pozdrowieniami. Wyjatkiem oczywiscie sa te lesniki, ktore zostaly oswiniaczone.

Przez tydzień byłem na Słowacji, nowszych forków z Polski było zatrzęsienie. Nikt nie odmrugał, ale ja jestem twardy i uparcie mrugam :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MDsuperstar napisał:

Przez tydzień byłem na Słowacji, nowszych forków z Polski było zatrzęsienie. Nikt nie odmrugał, ale ja jestem twardy i uparcie mrugam :)

Ja już odpuśiłem...chyba, że STI leci, tam raczej nie ma przypadkowych kierowników. Ostatnio mnie zaskoczył ktoś w Levorgu, pierwszy machnął, a nawet świni nie miał na lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, filipk93 napisał:

Ja już odpuśiłem...chyba, że STI leci, tam raczej nie ma przypadkowych kierowników. Ostatnio mnie zaskoczył ktoś w Levorgu, pierwszy machnął, a nawet świni nie miał na lusterku.

to ja z takich ciekawszych przypadków pozdrowień raz miałem sytuacje, gdy mnie jakaś Pani goniła bodajże mazdą 6, zrównała sie na światłach i pozdrowiła przez opuszczoną szybę mówiąc ze szczerym uśmiechem że jej mąż też kiedyś jeździł subaru imprezą tylko niestety musiał sprzedać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rokiki napisał:

Jeżdżę levorgiem od dwóch lat, macham do wszystkich Subaru i często bywa ze bez odezwu....nie kumaci czy co??

To jest tak jak z motocyklami. 10-15 lat temu każdy sobie kiwał, a teraz dużo hipsterów kupuje jakieś cafe racery, jeżdzą tym w garniturze w kratę bo sie na insta naoglądali, ale on nie jest fanem motocykli, on po prostu kupił bo to modne i go na to stać. 

 

Godzinę temu, Ptasi0r napisał:

Pierwsza to milosnicy motoryzacji, najczesciej w sportowych samochodach, ktorzy sie nawzajem zauwazaja, szanuja, pozdrawiaja, pozytywnie "zaczepiaja" i zazwyczaj sa ponad podzialami na lepsze/gorsze marki bo przeciez wszyscy razem tworza spolecznosc ludzi pozytywnie zakreconych wokol czterech kolek.

Z tym się zgadzam @Ptasi0r :) . Mój sąsiad ma 911 4S, jak kupiłem STI to zaraz przyleciał oglądać, podjarany, że Subaru zawsze mu sie podobało, że legenda WRC itp. Oglądał jak by to Lambo było za bańke :) Najgorsze są te trolle w pseudo sportowych autach typu X6, 535d czy innych szybkich limuzynach, którzy z pasa ci nie zjadą, bo przecież on dał za auto 300k to jakies japońskie gówno go nie będzie wyprzedzać. Nie chce generalizować ale zauważyłem, że często takie barany jeżdżą beemkami, zwłaszcza czarnymi. W Mercedesach się tak nie panoszą, bo to przeważnie poważni ludzie kupują ,bo jeżdżą marką od nastu lat i tylko odświeżają modele ;) 

12 minut temu, piotruś napisał:

 

Ja też nie mam świnki a macham wszystkim od 11 lat :D.

chwała Ci za to :) Ja też z WLKP to może se kiedyś machniemy ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, filipk93 napisał:
50 minut temu, piotruś napisał:

 

Ja też nie mam świnki a macham wszystkim od 11 lat :D.

chwała Ci za to :) Ja też z WLKP to może se kiedyś machniemy ;) 

Panowie co wy chcecie sobie machać nie lepiej zrobić spotkanie forumowe i pogadać na żywo.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepiej, robię dziennie po 100, nie raz 200 a nie raz i 500km, Subaryna obświnkowana, dupozowy także i tylko jedne pozdrowienia od około 9 miesięcy jak mam wlepki. No jakoś nie mam szczęścia. Także nie wychylam się przed szereg i nie macham każdemu tylko i wyłącznie tym zaświnionym na lusterkach :)

Edytowane przez ZdanoG6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipk93 ... Mercedesach się tak nie panosza, buahahhaha

....bo to przeważnie poważni ludzie kupują.... Buahahahahahhaahahahahah - idęc za jednym skeczem z kabaretu. " Bzzzzzzzzduuuuuurrrrrrraaaaaaaa"

 

do jeżdżą marką od nastu lat i tylko odświeżają modele ;) " Bzzzzzzzzduuuuuurrrrrrraaaaaaaa" - ale następny dupowóz też będzie z gwiazdą :D

 

Bo to na ogół żony jeżdzą, a ich mężowie STI :biglol:

 

P. S. Nie pokazuj tego swej Pani ;)

 

filip pozdrawiam Cię i twoją obklejoną świnię dziś z trasy. ;) 

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tommi1 napisał:

@filipk93 ... Mercedesach się tak nie panosza, buahahhaha

....bo to przeważnie poważni ludzie kupują.... Buahahahahahhaahahahahah - idęc za jednym skeczem z kabaretu. " Bzzzzzzzzduuuuuurrrrrrraaaaaaaa"

Dziwne te pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZdanoG6 napisał:

Ja mam lepiej, robię dziennie po 100, nie raz 200 a nie raz i 500km, Subaryna obświnkowana, dupozowy także i tylko jedne pozdrowienia od około 9 miesięcy jak mam wlepki. No jakoś nie mam szczęścia. Także nie wychylam się przed szereg i nie macham każdemu tylko i wyłącznie tym zaświnionym na lusterkach :)

Widzę miasto to samo, widocznie w innych rewirach krążysz bo na pewno bym machał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Widzę miasto to samo, widocznie w innych rewirach krążysz bo na pewno bym machał :D

Twojego forka chyba widziałem w tamtym tygodniu pod Irenką w Markach :D Granatowy Bugeye WRX wagon na blaszce LU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommi1 napisał:

filip pozdrawiam Cię i twoją obklejoną świnię dziś z trasy. ;) 

Ja nie mam obklejonej świniami i dzis ją kisiłem w garazu:D

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...