Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2019 o 17:34, AllChemik83 napisał:

Owa czarna impreza ma złote felgi, rejestrację WA.... i naklejkę z tyłu MKAUTO.PL

Już kolejny raz widziałem kierownika tej Subarynki na swojej dzielnicy ;)

 

Serwis ten sam, ale felgi i rejestracja nie te :D 

Pewnie @Mike85 będzie wiedział kto to skoro on serwisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mijanego dziś na DK 7 srebrnego przedliftowego legasia ze świnią na lusterku (około 12stej ) oraz kolejnego czarnego legasia na tej trasie po godzinę 14 :)

Jak również tego oto WRXa spotkanego na stacji w Miechowie 

 

4A53D03A-E94C-4DF7-8FAF-487822F99499.jpeg

 
10 minutes ago, EnterAir said:

Pozdro dla subaraka !

Ale że jak, o co chodzi!? Czy ten gość na prawdę chce tą deche tam włożyć?! ;) :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Waldek Woźny napisał:

Pozdrowienia dla mijanego dziś na DK 7 srebrnego przedliftowego legasia ze świnią na lusterku (około 12stej ) oraz kolejnego czarnego legasia na tej trasie po godzinę 14 :)

Jak również tego oto WRXa spotkanego na stacji w Miechowie 

 

4A53D03A-E94C-4DF7-8FAF-487822F99499.jpeg

Ale że jak, o co chodzi!? Czy ten gość na prawdę chce tą deche tam włożyć?! ;) :biglol:

 

Nie wiem, ja tylko chciałem pozdrowić właściciela subaru :D A ta postać jest na drugim planie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kristian napisał:

Cześć wszystkim.

Chciałem się tylko przywitać i pochwalić nowym zakupem Subaru Impreza GC w wersji SRX :)

 

Pozdrawiam

To tu ;):

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Infra napisał:

Dzisiaj takie Fozki upolowane :) SH na parkingu Atrium Targówek a oświnkowany pod Burger King M1 Marki.

 

IMG_20190202_121210.jpg

 

2 godziny temu, Infra napisał:

... ostrze sobie zęby na takie czerwone chlapacze do imprezy ale 800zł to lekkie przegiecie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika oświniaczonego Forka SF rej. GD..., chyba ciemno-zielonego. Jechałem za Tobą żonowozem Kaszkajem dziś wieczorem od Kowal aż do Kolbud. Trochę nas ten radiowóz spowalniał ;)

Screenshot_20190202-230118_Gallery.jpg

Edytowane przez rydzada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Infra napisał:

Coś z tym cytowaniem nie tak albo za głupi jestem bo ja nawet Imprezy nie mam. Ale wnoszę, że pisałeś o swojej :D

Anyway, ja kupiłem za mniej niż 800 :P

pisalem o swojej imprezie ;)

btw... gdzie kupowales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Elvisiak napisał:

Po zweryfikowaniu z @Teddy26 , pozdrawiam @Pan Dziedzic z wczoraj z ulicy Zamkowej w Białej Podlaskiej :D Widziałem machnięcie, ale chyba nie zdążyłem odmachać.

Zdążyłeś, zdążyłeś, również pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mulec napisał:

pisalem o swojej imprezie ;)

btw... gdzie kupowales ?

http://www.topendpower.pl/ mi ściągnął. Chciałem sam ale transport, cło itp... a oni akurat zamawiali dostawę ze stanów i się załapałem. Co prawda 2 miesiące czekałem ale było warto :) Wpadłem z nimi w niezłe wertepy i nawet ryski nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę Forestera, którego wczoraj wyprzedziłem na trasie S8 pomiędzy Łodzią i Sieradzem około 19 :)

Jechałem dość szybko i nie jestem pewny koloru i rocznika (chyba Forester IV - srebny) ale pozdrowiłem światłami awaryjnymi i dostałem odpowiedź światłami drogowymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wczoraj. Pozdrawiam, chyba Forka srebrnego, ze świnką, na parkingu Dobrej Wypożyczalni w Beskidzie Wyspowym. Ja niestety bez świnki (jeszcze) i bez telefonu (zdjęcia). Ok godziny 10-11.

 

A tak przy okazji, na terenie posesji stał fajny Subek, o nadwoziu typu pickup. Czy to jakiś Legacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...