Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chojny napisał:

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego Forka mijanego w Swarzedzu, kiwka do Landa mnie lekko zaskoczyła ;)

Hehe to żem ja był, ten od psiej klatki :)We wtorek kupiłem forka i teraz w końcu mogę kiwać innym subarowiczom :dance:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 22:46, AllChemik83 napisał:

Pozdrawienia z soboty dla kierownika czarnej Imprezy WRX spod Czerwonej Torebki na Targówku W-wa. Pozdrawiałem ze srebrnego Hawka kombi :)

@mavvverick czy to Ty ?

 

Siemka to chyba nie byłem ja ;) ale też pozdrawiam :D łatwo mnie rozpoznać - 3 perriny w skrzydle, na zimę fioletowe felgi i okrutnie głośny przelot invidia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2019 o 17:09, jmiciuk napisał:

Hehe to żem ja był, ten od psiej klatki :)We wtorek kupiłem forka i teraz w końcu mogę kiwać innym subarowiczom :dance:

Pozdro!

@jmiciuk forester w dieslu? Dzisiaj przed czarnym Foresterem jechałem na Cieszkowskiego w Swarzędzu, mrugnąłem awaryjkami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2019 o 17:09, jmiciuk napisał:

Hehe to żem ja był, ten od psiej klatki :)We wtorek kupiłem forka i teraz w końcu mogę kiwać innym subarowiczom :dance:

Pozdro!

 

 

No patrz, to by się zgadzało dlaczego nie mogłem połączyć auta z kierownikiem. :)

 

Gratuluję zakupu!!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego gtka kombi widzianego w Warzymicach pod Szczecinem. Szare legacy II kombi jechałem przed Tobą.

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2019 o 14:18, mavvverick napisał:

 

Siemka to chyba nie byłem ja ;) ale też pozdrawiam :D łatwo mnie rozpoznać - 3 perriny w skrzydle, na zimę fioletowe felgi i okrutnie głośny przelot invidia :D 

Owa czarna impreza ma złote felgi, rejestrację WA.... i naklejkę z tyłu MKAUTO.PL

Już kolejny raz widziałem kierownika tej Subarynki na swojej dzielnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...