Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla kierowcy ciemnej Imprezy DJ 81xxx z Jeleniej Góry spotkanego wczoraj na światłach w alei JP2 gdzieś w okolicach godziny 20.

Edited by Kytutr

Pozdrawiam @Harvester  przed którym zaparkowałem oraz właściciela srebrnego Forka zaparkowanego nieopodal z piątku spod Centrum Zarządzania Światem ;)

A ostatnie sprzed chwili, w górach troszkę nasypało ;)

IMG_20190111_202728.jpg

IMG_20190111_215133.jpg

IMG_20190112_234821.jpg

• Like 2

Lecę jutro z Wawy do Łowicza na montaż tłumików, może kogoś na trasie spotkam. Wypatrywać czarną Świnkę SH :)

W dniu 4.01.2019 o 22:05, adek101 napisał:

Na lubińskich blachach?

Nie wiem ,był po tamtej stronie ;) Barierka ;)

Uwaga Łódź ;)

Wczorajsze (14.01) z wieczora:

- wanna oświniaczona ,ul.Zielona ok.20,a za chwilę...

- Lanos STI  stojący na Zielonej ;)

Oczywiście dzisiejsze (15.01 ok 14) pozdro dla Pana Dziedzica,gdzie zawsze jak jestem w Łodzi ,to wpadnę choćby na 5 min bajer (dlatego,ze jest na wylocie i mam po drodze :) )

pz1.jpg

pz2.jpg

pz3.jpg

Edited by hemi112
  • Like 1
  • Thanks 1

Zasypię trochę historią. Robiłem porządki na dysku i znalazłem zdjęcia z imprez SSS na Bemowie z roku 10 i 12 oraz jedno foto z Karowej w lato z Eventu Citroena z Loebem i Sordo. Może znacie autka, albo właściciele by się odezwali. Jakby co mam ich trochę jeśli właściciel chciałby więcej fot.

_IMG_3485.JPG

_IMG_3854.JPG

_IMG_3897.JPG

_IMG_3904.JPG

Karowa - subaru x2.JPG

Pozdro dla intensywnie jadącego kierownika srebrnej Imprezki Kombi na blachach NKE w szklarnii S8, 9:20, kierunek Poznań :) Próbowałem dogonić ale safanduły z pasów obok nie pomagały się zrównać a jak się udało to musiałem skręcać :p

Edited by Infra

Nie spotkałem osobiście ale koledzy z pracy wiedzą że mam bzika na punkcie samochodu i czasem podsyłają mi fotki z trasy. W każdym razie taki Forek namierzony i pozdrowienia dla kierowcy lecą!

received_371626273414743.jpeg

Edited by Daniel2.0
1 godzinę temu, Infra napisał:

Pozdro dla intensywnie jadącego kierownika srebrnej Imprezki Kombi na blachach NKE w szklarnii S8, 9:20, kierunek Poznań :) Próbowałem dogonić ale safanduły z pasów obok nie pomagały się zrównać a jak się udało to musiałem skręcać :p

Odpozdrawiam kierownika oklejonego czarnego Forka WWL... na złotym felunku z czerwonymi chlapaczami ;)

Miło było w końcu spotkać się na drodze i zobaczyć Twoją Subarynkę :drinks:

• Like 1

Pozdro dla srebrnej Imprezy GT dziś po ósmej rano na skrzyżowaniu Wadowicka/Zakopiańska/Brożka. Świnia na lusterku była. Tajniacko pozdrawiam z Wi Dablju Polo małżonki. 

16 minut temu, AllChemik83 napisał:

Odpozdrawiam kierownika oklejonego czarnego Forka WWL... na złotym felunku z czerwonymi chlapaczami ;)

Miło było w końcu spotkać się na drodze i zobaczyć Twoją Subarynkę :drinks:

Tak myślałem, ze to Ty :D Jeszcze raz pozdro :)