Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 64.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Stoi biedna na poboczu w Mszanie i czeka na nowego wlaściciela////możę już ma???foto ma już ok.miesiąca..ale z powodu mojej sklerozy wrzucone teraz..pozdrawiam

mszana.jpg

mszana2.jpg

Pozdrawiam Kierownika Imprezki GC, niebieskiej, pooklejanej znaczkami, w tym STI. Dziś po południu, ulica Przywidzka w Gdańsku

Pozdrowienia z piątku dla kierownika czarnego Forka WX85... z pokaźną kolekcją naklejek.

Kolejne pozdrowienia z niedzieli dla kierowców spotkanych na trasie Biała Podlaska - Wwa :

Błękitna Impreza WRX na wysokości Siedlec ok godz. 13 - odmachane.

Kawałek dalej czarna Impreza Kombi (chyba Bugeye) z białymi świniami na lusterkach ... i masa innych Forków.

20181207_131558.jpg

Edited by AllChemik83

Pozdrawiam kierowników dwóch imprez sedanów z dziś(poniedziałek) z W-wy :

-Srebrny Bug blachy WL po godz.12.00 w ruchu na Tamce

-Niebieski blob na pięknym białym felunku ok.12.30 na parkingu Centrum Medicover przy Stawki

6 godzin temu, AllChemik83 napisał:

Pozdrowienia z piątku dla kierownika czarnego Forka WX85... z pokaźną kolekcją naklejek.

Też go pozdrawiam, często rano widywany w okolicy szkoły na Braci Załuskich.

Pozdrowienia:

1.Srebrny Forester I S turbo blachy DW we wrocławskiej galerii Vroclawii ok.16.Forek zacny ,po tuningu , widać,że szatan ;)

2.Srebrne Legacy IV kombi DJE widziane na rondzie w Bolesławcu od strony Jelonki -pomachane wzajemnie ,czyli ogarnięty ;)

3.Forek II FSW - Bolesławiec ,Opałkowa Chata.

PZDRRR.jpg

Pozdrawiam Kierownika oświniaczonego zielonego Outbacka GA... Piątek godz.18ta, ul.10.lutego w Gdyni. 

Pozdrawiam załogę srebrnego oświniaczonego Forestera (dwóch panów). Zaplecze baru mlecznego Biedronka na Grójeckiej w Warszawie. Sobota, godzina ok. 12:25. Byłem służbowym VW, więc się nie ujawniałem.

Edited by mz56
Uściślenie daty.

Pozdrawiam kierowników różnych subaraków startujących dziś na Torze Łódź na ostatnim Superoesie w tym sezonie, z tego co pamiętam nawet widziałem świnkę na seicento/cinquecento. Kierownik Hondy z II klasy.

W dniu 15.12.2018 o 15:03, suberet napisał:

Okolice Wrocławia.

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy, która przeburczała zacnie w kadrze w 1.12. :)

Byłem dziś na spocie Wigilia & Gablota i był tam Edsel widoczny od 9:15 :) Jaki ten swiat mały :)

edsel.jpg

• Upvote 1

Pozdrowienia dla Kierownika srebrnego Forka, mruganego i machanego na S8 w Wawie ciut przed 8-mą rano oraz dla kierownika niebieskiego Forka STi :drool: na Anielewicza około 7:30