Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiaj dla srebrnego Forka SG NSZ... za którym jechałem o 7:30 z Żabianki do Przymorza. Mrugałem i dostałem odpowiedź awaryjnymi - znaczy się że ktoś w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj 7:30 Gdańsk - Plac Bora Komorowskiego. Dla czarnego Legaca GKA...., którego kierownik przysnął na bocznym pasie na czerwonym. Dopiero dępnięcie na gaz w celu wzniecenia bulgotu zreflektowało go do rozejrzenia się dookoła - oczywiście kiwka skuteczna była :)

Edytowane przez kriskristoffers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chojny napisał:

Pozdrowienia dla @radekk, widzianego wczoraj w totalnym mrozie kabrioletem, z otwartym dachem i czapką uszatką  :mrgreen:

 

Trzeba mieć fantazje gościu!! Pozytywnie się ubawiliśmy :thumbup:

Kto bogatemu zabroni :D @radekk ty mieszkasz w tym Zmysłowie koło Rokietnicy? :) Ja 20 lat mieszkałem w Kiekrzu, więc znane mi rejony :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, filipk93 napisał:

Kto bogatemu zabroni :D @radekk ty mieszkasz w tym Zmysłowie koło Rokietnicy? :) Ja 20 lat mieszkałem w Kiekrzu, więc znane mi rejony :D 

 

 

Cytując klasyka, "Trzeba mieć fantazje i pieniądze synku" :mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

Pozdrowienia dla @radekk, widzianego wczoraj w totalnym mrozie kabrioletem, z otwartym dachem i czapką uszatką  :mrgreen:

 

Trzeba mieć fantazje gościu!! Pozytywnie się ubawiliśmy :thumbup:

a dziękuję, dziękuję, również pozdrawiam. To cieszę się że mogłem poprawić komuś humor i wywołać uśmiech.

 

Generalnie się przyzwyczaiłem latem jak jeżdżę z córka to też zauważyłem że ludzie na ulicy robią nam zdjęcia

 

Godzinę temu, filipk93 napisał:

 @radekk ty mieszkasz w tym Zmysłowie koło Rokietnicy? :) Ja 20 lat mieszkałem w Kiekrzu, więc znane mi rejony :D 

tak, dokładnie tam mieszkam. A w Kiekrzu gdzie? Ja wcześniej też jakieś 20 lat mieszkałem w Kiekrzu:D

 

27 minut temu, chojny napisał:

Cytując klasyka, "Trzeba mieć fantazje i pieniądze synku" :mrgreen:

panie bieda straszna, na dach nawet nie starczyło:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...