Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem dziś strzał po pięknych krętych okolicach (od Bolesławca ma 80km)tj.Szklarska Poręba czy tez Karpacz.

Wszelkie jeździdła DJ/DJE nie odmachuja ,w sumie tam nie o tyle fani,co po prostu jest to popularne auto na zimę i gacków,forków i imprez zatrzęsienie :)

 

Pozdrowienia dla:

-ok.15 stojący w Szklarskiej widoczny Gacek IV ,

- obmachany Outback III WPR tez ok 15 w Szklarskiej,

- zielona wanna GF stojąca ok.14 przy zakręcie smierci ,

- Szklarska ,ten sam czas :civic ze świnia na klapie wlewu oraz Japfestową wlepą

- rondo (rozjazd Szklarska/Zgorzelec/centrum) w Jeleniej Górze górze ok. 16 obmachany czarny BRZ

- Karpacz ok 16;30 bordowy forek z czarną świnia PZ blachy pomrugał,odmrugane  :) W końcu w zalewie świniaczowej ktoś :)

- Karpacz i widoczna świnia DB

IMG_20181013_140448.jpg

IMG_20181013_140156.jpg

DSC_0766.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipk93 napisał:

Wytłumaczcie mi o co chodzi bo nie ogarnąłem :D 

O specyficzną w okolicach trójmiasta kombinacje liter na kawałku blachy, co dla niektórych jest jednoznaczne z buractwem i chamstwem drogowym :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chodzi o pojęcie "wiochy", ale sposób funkcjonowania na drodze. Przyznaję się bez bicia, że jak widzę GWE koło siebie za lub przed sobą czekam jaki numer za chwilę wywinie :)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kriskristoffers napisał:

Może nie chodzi o pojęcie "wiochy", ale sposób funkcjonowania na drodze. Przyznaję się bez bicia, że jak widzę GWE koło siebie za lub przed sobą czekam jaki numer za chwilę wywinie :)

Ja nie czekam, ja uciekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mikołaj Milewicz napisał:

O specyficzną w okolicach trójmiasta kombinacje liter na kawałku blachy, co dla niektórych jest jednoznaczne z buractwem i chamstwem drogowym :)

aaa już czaje bazę, to tak jak w Poznaniu wszyscy boją się blach: PSZ, POB, PMI, PGN, PNT :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Kierowniczki/Kierownika czarnego Outbacka na złotych felgach od Forestera na rejestracji SO... na parkingu przy "Balatonie" w Sosnowcu (przy ul. Wileńskiej) oraz niebieskiego WRX STI na KR... również przy "Balatonie" (droga nr 791 na Olkusz) ale w Trzebini.

ja jechałem na dwóch kółkach (ale oklejone za to ;-)). zupełnie nie miałem potrzeby zatrzymywania się w tych miejscach ale jak zobaczyłem takie ładne sztuki to chciałem sfocić moje moto w zacnym towarzystwie.

po drodze widziałem i również pozdrawiam jeszcze Właściciela/Właścicielkę niebieskiej Imprezy GC - stała pod domem w Bukownie (przy ul. 1-go Maja). tutaj już nie chciałem focić komuś pod domem, ale egzemplarz również nielichy tak na pierwszy rzut oka.


 

01.jpg

02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z wycieczki w Bieszczady. Dla kierowniczki Forka SF turbo napotkanego w Lesku i kierownika SG turbo z Ustrzyk Dolnych. Było machane i odmachane :) Oraz dla właścicieli Forka z tablicami KR, parkującego piętro wyżej na parkingu w Ustrzykach Górnych, przy wejściu na Połoninę Caryńską. Felgi i lotka jak u mnie ;)

IMGP4979.JPG

Edytowane przez Daniel2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...