Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Turbo napisał:

to juz chyba lekka przesada :D 

Masz rację @Turbo - zbyt długo się nie logowałem ;)

 

13 godzin temu, Guliwer napisał:

Dlaczego :D @AllChemik83 "cierpi" na syndrom" nowego,  mnie minęło po pół roku, a też wrzucałem hurtem i codziennie :biglol:

Uturbieni mają większe szanse na bycie pozdrowionym... Ja musiałem posunąć się do granic możliwości aby choć jedno pozdro wpadło ;)

 

 

W dniu 28.12.2017 o 21:40, Elvisiak napisał:

Pozdrawiam właściciela srebrnego Hawka kombi na NKE stojącego w centrum Białej Podlaskiej.
Mocno potłuczony na prawym boku, współczuję.

 

Edytowane przez AllChemik83
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AllChemik83 napisał:

Uturbieni mają większe szanse na bycie pozdrowionym... Ja musiałem posunąć się do granic możliwości aby choć jedno pozdro wpadło ;)

Szczerze to przez 1.5 roku jak mam STI, to odmachały/odmrugneły mi 4-5 osób. Raz ktoś w BRZcie, dwa razy STI, raz salonowym oklejonym Levorgiem. Jak nie widzę świni na lusterku to w ogóle nie mrugam, bo małe szanse, że ktoś kto przypadkowo kupił Forestera w komisie skuma o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipk93 napisał:

Szczerze to przez 1.5 roku jak mam STI, to odmachały/odmrugneły mi 4-5 osób. Raz ktoś w BRZcie, dwa razy STI, raz salonowym oklejonym Levorgiem. Jak nie widzę świni na lusterku to w ogóle nie mrugam, bo małe szanse, że ktoś kto przypadkowo kupił Forestera w komisie skuma o co chodzi.

Czyli nie tylko kurnik, ale i świnka musi być ;) Człowiek się uczy całe życie ...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, filipk93 napisał:

Szczerze to przez 1.5 roku jak mam STI, to odmachały/odmrugneły mi 4-5 osób. Raz ktoś w BRZcie, dwa razy STI, raz salonowym oklejonym Levorgiem. Jak nie widzę świni na lusterku to w ogóle nie mrugam, bo małe szanse, że ktoś kto przypadkowo kupił Forestera w komisie skuma o co chodzi.

Miałem świnki na lusterkach i na klapie, przez dwa lata odmachali/zareagowali na pozdrowienia dwaj(2) kierowcy Subaru, teraz mam świnkę tylko na klapie(tak wyszło) i prawie do nikogo nie macham bo jak idiota się już czuję. Pozdrowienia więc dla wszystkich ślę tutaj:mrgreen:

Edytowane przez adamW202
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla Forka (tablice SG) i Imprezy (SBE) - nie machałem/mrugałem, bo jechałem Pandą małżowinki :rolleyes:

Oraz dzisiajsze dla starszego Forka (SM).

Forki spotkane w SO, a Impreza w SBE:

 

 

IMG_20181004_194932.jpg

IMG_20181003_180756467.jpg

IMG_20181004_194746.jpg

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, filipk93 napisał:

Szczerze to przez 1.5 roku jak mam STI, to odmachały/odmrugneły mi 4-5 osób. Raz ktoś w BRZcie, dwa razy STI, raz salonowym oklejonym Levorgiem. Jak nie widzę świni na lusterku to w ogóle nie mrugam, bo małe szanse, że ktoś kto przypadkowo kupił Forestera w komisie skuma o co chodzi.

"...mam tak samo jak Ty..." ;) ... jak nie widze swini to nie macham. Przez ponad rok jak mam wrx-a to moze ze 4 razy z kims sie pozdrawialem z subaru. Natomiast bardzo czesto pozdrawiam sie z Lancerem EVO X (mocno grzebanym ponoc 440HP)) ktory jezdzi w Rzeszowie jako TAXI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z rana z S8 w Wawie dla Kierownika białego Outbacka H6 z brodatą świnią na klapie.
Odpozdrawiam :-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...mam tak samo jak Ty..."  ... jak nie widze swini to nie macham. Przez ponad rok jak mam wrx-a to moze ze 4 razy z kims sie pozdrawialem z subaru. Natomiast bardzo czesto pozdrawiam sie z Lancerem EVO X (mocno grzebanym ponoc 440HP)) ktory jezdzi w Rzeszowie jako TAXI
A ja, od prawie 11 lat macham każdemu (kogo zauważę ), a świnki nie mam, bo mi się po prostu nie podoba .
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy WKZ dzisiaj na Prymasa Tysiąclecia.. Miałem Cię na "białym rumaku o jednym sladzie" i dla kolegi spoza forum którego spotkałem na myjni na Połczyńskiej.. A nóż zawita bo rozmowa choć krótka to treściwa i miłą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam macham każdemu mijanemu Subaru. Że świnią i bez. Niech się ludzie uczą życzliwości i wiedzą że dokonali wyboru który zsyła na nich piętnowanie przez nieznanych im ludzi wszędzie gdzie zostaną zauważeni:ph34r:I nawet żona przestała się że mnie nabijać i udaje że nie widzi moich paranoi bo wszędzie Subaru widze:D

  • Super! 2
  • Lajk 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2018 o 19:02, ZdanoG6 napisał:

 

 

Z tyłu zimowe koła także takie parami kolory, dwa złocisze z przodu, dwa czarnuchy z tyłu, nie ciekawie to wygląda ale testuję rolowane nadkola bo dość szerokie felgi na zimę mam.

Pozdrawiam - GT kombiak na LRY jak kojarzę.

Ps. Autko mam 1,5 roku, zrobiłem około 10000km nawet za granicami kraju, świnka na lusterku od dawien dawna, a to dopiero moje pierwsze pozdrowienia :)

To "tylko" wolnossak przypominający GT :)

Czyli w sumie można powiedzieć że Cię rozdziewiczyłem hehehehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 22:13, czekker napisał:

Pozdrowienia dla Imprezy (tablice SI) - dzisiaj w Kato (okolice ul. 1 maja).

Była świnia na lusterku i forumowa podkładka pod tablicą :thumbup:

IMG_20181005_220850.jpg

 

 

Odpozdrawiam :)

 

P.S.

To Twój OBK stoi pod get in bankiem?

Edytowane przez Cichaczu
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...