Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, coocer napisał:

Widuję Cie regularnie bo chyba w Łowiecką skręcasz popołudniu. 

To chyba nie ja: w okolicach Błoń po południu czasem bywam, ale to raczej Piastowska i Królowej Jadwigi. No i na pewno nie teraz, dopóki trwa remont na Królewskiej, bo mi zamknęli ulicę, którą wracałem do domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ja: w okolicach Błoń po południu czasem bywam, ale to raczej Piastowska i Królowej Jadwigi. No i na pewno nie teraz, dopóki trwa remont na Królewskiej, bo mi zamknęli ulicę, którą wracałem do domu default_sad.png

:) spoko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szurik napisał:

Pozdro dla niebieskiej Imprezy GC w Ostrołęce na Goworowskiej. Słychać bulgot w mieszkaniu przy pozamykanych oknach:D

 

Jak przed 16 to ja. Do gyrosa jechałem :P 

Się rozkręca ta oka, że jeszcze niedługo może jakiś spot wyjdzie :D

Pozdro :)

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hvdy napisał:

Się rozkręca ta oka, że jeszcze niedługo może jakiś spot wyjdzie :D

Jutro wieczorem jadę z synkiem na tor kartingowy do stolicy(to będzie jego pierwsza samodzielna jazda czymś spalinowym), a potem do końca tygodnia jestem w domu i otwarty na wszelkie propozycje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z czwartku 20.09 dla kierownika białego OBK parking przy Centrum Wędkarstwa W-wa.

Kolejne czwartkowe dla OBK przy Rossmannie na Skarbka z Gór przed 21 W-wa.

Pozdrowienia z wtorku 25.09 dla kierownika uturbionego Forka z godziny 8 na skrzyżowaniu koło żyrafy Ostródzka W-wa.

Pozdrawiam również kierownika srebrnej Imprezy GX kombi na NSZ... spotkanego na Trasie Toruńskiej dziś ok 9:30.

Było machane i mrugane - jechaliśmy razem aż do zjazdu na Żeraniu - było bardzo miło ;)

 

20180920_203732.jpg

20180920_175942.jpg

20180925_080538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z niedzieli tj. 23.09.2018 dla Kierownika/Kierowniczki perłowego Legacy z rejestracją KR.... z wypadu w skały w Rzędkowicach.

nie wiem czy Ty też się wspinałeś/-łaś czy to tylko spacer ale miło było wrócić po wspinie i zobaczyć że obok mojej Imprezki taki ładny Legaś zaparkował :-)

IMG_20180923_190659.jpg.7d92b19067aff81dc6967d81d822571d.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...