Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków z dzisiejszego spota Bialskich Klasyków Nocą :)

W sumie to z każdym zamieniłem słowo, więc tutaj macie pamiątkę w postaci fotek :D

000.jpg

014.jpg

021.jpg

030.jpg

• Like 2
  • Upvote 1
  • Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia i podziękowania dla @Sławek Konarzewski @vexus oraz @Pan Dziedzic za miłe spędzony dzień w Łodzi - jednak marzenia się spełniają, a o nich niebawem w dziale "nasze Subaru". Miło było poznać dwóch na żywo nowych forumowiczów, no i oczywiście zapraszam Was na wódeczkę do 3City :)

Pozdrowienia dla Lanosa w sedanie na rej DKL widzianego wczoraj wieczorem na Marszałkowskiej w Poznaniu pod kawiarnią ;) PS. Zajebiście wygląda ten fioletowo granatowy na żywo :) 

12 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Pozdrowienia i podziękowania dla @Sławek Konarzewski @vexus oraz @Pan Dziedzic za miłe spędzony dzień w Łodzi - jednak marzenia się spełniają, a o nich niebawem w dziale "nasze Subaru". Miło było poznać dwóch na żywo nowych forumowiczów, no i oczywiście zapraszam Was na wódeczkę do 3City :)

3 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Na razie ciiiiii..... ;)

2 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Oczywiście tylko muszę przygotować auto do wielkiego taaaadaammmm !!!   :)

No chyba sobie jaja robisz, że każesz nam czekać... Szybciutko mów, coś kupił, szybciutko! :D

Pozdrowienia dla  Czarnego XV parkującego wczoraj wieczorową porą  pod Orbitą w WRC, ale się zdziwiłem próbując otworzyć drzwi... delikatnie... na szczęście mój zamrugał w innym rzędzie parkingu :D

17 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Kris jak przyjedziemy we trójkę to musisz na Monciaku jakiś apartament łatwić na weekend:D Cieszę się, że dotarłeś bez przygód z bananem na twarzy:thumbup:

7 godzin temu, Sławek Konarzewski napisał:

Świetne modele robisz.

Potwierdzam, przy okazji stałem się posiadaczem kolejnego Subaru:P

Subaru model.jpg

Edited by vexus
11 minut temu, kriskristoffers napisał:

A proszę bardzo :biglol:

IMG_20180921_173404641.jpg

Widzę SG przedlift? :)

Bez 'wiatraku' :D

3 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Czemu bez? :P

To zakupiłeś przedliftowego SG XT? Dawaj focie, bo to mój ulubiony Forek :D

Edited by rosaskc

Pozdro z przed chwili dla hawk/blob(nie dostrzegłem) DZ..... w kolorze bluemicznym na złotej feldze w okolicy Bolesławca. Machnąłem, ale jechałem pożyczonym Citroenem i raczej tego nie widziałeś.

Pozdrawiam kierownika czarnego WRXA WI... widzianego dziś ok. 16.30 na Przyczolkowej w stronę Konstancina. Zamrugalem, pomachalem ale chyba nie zostałem zauważony

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

W dniu 20.09.2018 o 19:59, Tichy napisał:

Jeżeli to Ty "poklepałeś" moją lusterkową świnkę, to byłem ja - dziękuję, odpozdrawiam :)  Faktem jest, że nie spodziewam się zazwyczaj niczego dobrego po motocyklach - sorry, złe doświadczenia życiowe. Ale przyznasz, że dość szybko się połapałem - mam nadzieję, że widać było przez szybę moją wyszczerzoną w uśmiechu gębę? ;)  Krótkie trąbnięcie, Twój uśmiech i delikatne wskazanie na lusterko spowodowało, że dość szybko (jak na mnie) zatrybiłem, o co chodzi. "Zły" motocyklista trąbiłby o sekundę dłużej, minę miałby skrzywioną, wygrażałby pięścią, a lusterko by albo urwał, albo złożył :evil: Zresztą stałem w korku, więc nie mogłem nic "złego" nikomu zrobić, ale urojenia wśród Polaków też się zdarzają, he, he.

Miło mi. 

Widuję Cie regularnie bo chyba w Łowiecką skręcasz popołudniu. 

Ja staram się nie trąbić, chyba że coś / ktoś mi zagraża :). Tak to mam dużo wyrozumiałości bo i sam wiem jak to czasem jest.

Poza tym ze mnie żaden motocyklista, jeżdżę na skuterze .... motocykliści są za wolni :D.

Do następnego ;)