Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia i podziękowania dla @Sławek Konarzewski @vexus oraz @Pan Dziedzic za miłe spędzony dzień w Łodzi - jednak marzenia się spełniają, a o nich niebawem w dziale "nasze Subaru". Miło było poznać dwóch na żywo nowych forumowiczów, no i oczywiście zapraszam Was na wódeczkę do 3City :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Pozdrowienia i podziękowania dla @Sławek Konarzewski @vexus oraz @Pan Dziedzic za miłe spędzony dzień w Łodzi - jednak marzenia się spełniają, a o nich niebawem w dziale "nasze Subaru". Miło było poznać dwóch na żywo nowych forumowiczów, no i oczywiście zapraszam Was na wódeczkę do 3City :)

 

3 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Na razie ciiiiii..... ;)

 

2 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Oczywiście tylko muszę przygotować auto do wielkiego taaaadaammmm !!!   :)

 

No chyba sobie jaja robisz, że każesz nam czekać... Szybciutko mów, coś kupił, szybciutko! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Pozdrowienia i podziękowania dla @Sławek Konarzewski @vexus oraz @Pan Dziedzic za miłe spędzony dzień w Łodzi - jednak marzenia się spełniają, a o nich niebawem w dziale "nasze Subaru". Miło było poznać dwóch na żywo nowych forumowiczów, no i oczywiście zapraszam Was na wódeczkę do 3City :)

 

Kris jak przyjedziemy we trójkę to musisz na Monciaku jakiś apartament łatwić na weekend:D Cieszę się, że dotarłeś bez przygód z bananem na twarzy:thumbup:

 

7 godzin temu, Sławek Konarzewski napisał:

Świetne modele robisz.

 

Potwierdzam, przy okazji stałem się posiadaczem kolejnego Subaru:P

 

Subaru model.jpg

Edytowane przez vexus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kriskristoffers napisał:

A proszę bardzo :biglol:

 

IMG_20180921_173404641.jpg

Widzę SG przedlift? :)

 

Bez 'wiatraku' :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
11 godzin temu, _akir_ napisał:

Serdeczne pozdrowienia dla Ojca @Dyrekcja , spotkanego dziś w ASO Kope

Z przyjemnością odpozdrawiam (już z Mikołajek ) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 19:59, Tichy napisał:

Jeżeli to Ty "poklepałeś" moją lusterkową świnkę, to byłem ja - dziękuję, odpozdrawiam :)  Faktem jest, że nie spodziewam się zazwyczaj niczego dobrego po motocyklach - sorry, złe doświadczenia życiowe. Ale przyznasz, że dość szybko się połapałem - mam nadzieję, że widać było przez szybę moją wyszczerzoną w uśmiechu gębę? ;)  Krótkie trąbnięcie, Twój uśmiech i delikatne wskazanie na lusterko spowodowało, że dość szybko (jak na mnie) zatrybiłem, o co chodzi. "Zły" motocyklista trąbiłby o sekundę dłużej, minę miałby skrzywioną, wygrażałby pięścią, a lusterko by albo urwał, albo złożył :evil: Zresztą stałem w korku, więc nie mogłem nic "złego" nikomu zrobić, ale urojenia wśród Polaków też się zdarzają, he, he.

Miło mi. 

 

Widuję Cie regularnie bo chyba w Łowiecką skręcasz popołudniu. 

 

Ja staram się nie trąbić, chyba że coś / ktoś mi zagraża :). Tak to mam dużo wyrozumiałości bo i sam wiem jak to czasem jest.

Poza tym ze mnie żaden motocyklista, jeżdżę na skuterze .... motocykliści są za wolni :D.

 

Do następnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...