Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Ale wysyp Baj/Bajów/Bai - jest tutaj jakiś polonista? :rolleyes:

 

Wysyp Bajek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Glodzio napisał:

Pozdrowienia dla posiadaczy Legacy spotkanego na grzybach :)

IMG_20180916_111349.thumb.jpg.ccd85b69cdeff00cb5c7fe75a9304dc9.jpg

Ja rozumiem że jeżdżę po parkingu żeby obok jakiejś plejady zaparkować to nienormalne, ale w pustym lesie dwa Subaraki to już przeznaczenie. Fajna fotka, super auta:bowdown:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marcos199 napisał:

Ja rozumiem że jeżdżę po parkingu żeby obok jakiejś plejady zaparkować to nienormalne, ale w pustym lesie dwa Subaraki to już przeznaczenie.

Ja byłem tam pierwszy :)

8 godzin temu, marcos199 napisał:

Fajna fotka, super auta:bowdown:

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ericsson napisał:

Chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, pozdrawiam ;)

IMG_20180915_172956.jpg

Zepsuł się ? :P

16 godzin temu, marcos199 napisał:

Ja rozumiem że jeżdżę po parkingu żeby obok jakiejś plejady zaparkować to nienormalne, ale w pustym lesie dwa Subaraki to już przeznaczenie. Fajna fotka, super auta:bowdown:

Ja kiedyś wjechałem na prom przez Wisłę w Świbnie. To taki niewielki prom, na który wjeżdża 18 aut. Ja Outbackiem, zaraz przede mną stał Gacek, a za mną Gietek, czy tam WRX. Przypadki się zdarzają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rydzada napisał:

Zepsuł się ? :P

 

Właśnie miałem pisać że chyba jakaś popsuta, bo kto normalny wozi sprawne auto na lawecie :P 

Wygląda jak pierwsza lepsza Subara oklejona w "barwy wojenne", ale jak czytałem opis przy sprzedaży co tam było modzone to szczęka opada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej piętnastki 1gen na tablicach SK spotkanej przed chwilą na 3-pasmówce z SO do SK - świnek chyba nie było, ale z tyłu widziałem naklejkę "siemanko", więc może jakiś świadomy użytkownik Subaru ;)

 

Niestety bez zdjęcia (śpieszyłem się do pracy), ale delikatnie otrąbione i zamrygane (chociaż chyba bez odzewu..).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdrawiam kolegę w niebieskim legacy w KRK na Turowicza. Jechałem na 2 kółku.

Zaległe pozdrowienia dla tej samej trasie dla czarnego Forestera. Z zaskoczenia kierownik chyba myślał że trąbie mając złe intencje :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 17:16, coocer napisał:

Zaległe pozdrowienia dla tej samej trasie dla czarnego Forestera. Z zaskoczenia kierownik chyba myślał że trąbie mając złe intencje :)

Jeżeli to Ty "poklepałeś" moją lusterkową świnkę, to byłem ja - dziękuję, odpozdrawiam :)  Faktem jest, że nie spodziewam się zazwyczaj niczego dobrego po motocyklach - sorry, złe doświadczenia życiowe. Ale przyznasz, że dość szybko się połapałem - mam nadzieję, że widać było przez szybę moją wyszczerzoną w uśmiechu gębę? ;)  Krótkie trąbnięcie, Twój uśmiech i delikatne wskazanie na lusterko spowodowało, że dość szybko (jak na mnie) zatrybiłem, o co chodzi. "Zły" motocyklista trąbiłby o sekundę dłużej, minę miałby skrzywioną, wygrażałby pięścią, a lusterko by albo urwał, albo złożył :evil: Zresztą stałem w korku, więc nie mogłem nic "złego" nikomu zrobić, ale urojenia wśród Polaków też się zdarzają, he, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...