Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla właściciela parkującego od kilku dni na Pawiej pod 26-tym, blumicznego Buga WRX w wannie :)

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam kierownika zielonego Forka że świnią na lusterku spotkanego na winnickiej. Zauważyłem w ostatniej chwili bo senność okrutna mnie na prawym fotelu brała ;)

Nie mam foto ,bo jechałem ,ale w Bolesławcu wpadł ktoś obecnym Outbackiem LLU ? Wczoraj pod Biedronką w centrum miasta.

W dniu 19.07.2018 o 21:34, AllChemik83 napisał:

Pozdrowienia z dziś ok 19:00 dla kierowników Subarynek spotkanych na Placu Czerwona Torebka przy ul. Magicznej w Warszawie - zielony Forester i granatowy OBK.

Kolejne pozdrowienia 19:15 z ul. Głębockiej dla kierownika srebrnego OBK z rejestracją WK... znak szczególny czerwona czapeczka ;)

20180719_190815.jpg

20180719_190842.jpg

Pozdrawiam tych, co powymyślali nazwy z tych szyldów!

pozdrowienia dla niebieskie STi z Krakowa:

MVIMG_20180721_101616.thumb.jpg.0905ffdff7360cc360bf773b248773f3.jpg

i takiego cuda które po raz pierwszy widziałem, też Kraków okolice Stella Sawickiego:

MVIMG_20180721_132930.thumb.jpg.a779a442666f3c54cba7b4a3b649476e.jpg

Pozdrawiam pozytywnych ziomeczków w gc ok. 20.30 na powstańców śląskich. Nieźle latasz bokiem ;) to było mega ;d

Edited by allu

Pozdrowienia dla kierownika granatowej Imprezy na tablicach DKL na stacji Lotos pod Szczecinem (kierunek Wrocław) oraz srebrnego Legacy4 (chyba jakieś mazowieckie tablice), które trochę później nas wyprzedziło - tutaj bez zdjęcia, ale było machane/mrugane :D

IMG_20180721_235457.jpg

Pozdrawiam Kierownika Imprezy którego usłyszałem za sobą po skręcić z Popularnej w Aleje. Mrugane a później ucieczka w zjazd..
I wszystkie Forki.. Macham mrugam i nic

Pozdrowienia dla kierowników i kierowniczek, którzy dzisiaj pomykali A1 na południa i potem A2 na wschód

Tych ze świniami i bez 

Zwłaszcza dla młodego kierownika i jego towarzystwa z FXT na blachach GD. Jechali jak nie "młodzi". To ma być komplement

Spotkałem kilkanaście Subaru

Nie było machania ale jakoś miło się robiło

Pozdro dla wszystkich Subaraków dziś z Classicauto Cup Ułęż ;)

• Like 1

Pruszków, wjazd na autostradę, dzisiaj koło 9:30. Pozdrowienia dla kierownika:

image.thumb.jpeg.d65d92f3d1e164621eea414cccec0e28.jpeg

Dogoniłeś mnie przy zjeździe na Prymasa/Powązkowską ;)

Pozdro dla Forka SG XT z którym pokonaliśmy w sobotę Mazowiecką Włóczęgę z Polskimi Bezdrożami, taki klimat 100km po lasach , że zagadać dłużej nie było jak... a kolega na wynik jechał i dojechał!

Pozdrawiam kierownika Forka WWL... spotkanego 22.07 21:28 przy M1 Marki przy skręcie na Radzymińską.

Kolejne pozdro dla kierownika oklejonej błękitnej Imprezy GT WZ33... kręcącej się przed chwilą po KS Spójnia.

20180722_212755.jpg

20180723_142535[1].jpg

Edited by AllChemik83

Tak przed chwilą niebieski sti ze srebrnym lusterkiem i świnią na Klimeckiego w Krakowie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Ja pozdrawiam białego subaraka z wielkim napisem SUBARU  na masce z płcią piękną za kierownicą mijanego dziś w Radzyminie - dzięki za puszczenie na skrzyżowaniu - tam czasem ciężko wyjechać ;) i Forestera turbo na ogromnych felgach 18? 19cali?  mijanego dziś na skrzyżowaniu w zielonce - było machane, ale koleżanka patrzyła w inna stronę i jeszcze pozdrawiam piękne legacy 4 też mijane w zielonce. Piękny dzień po prostu - krótka trasa i tyle subarynek wyhaczonych :D 

Edited by Michał Guz