Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

7 godzin temu, Turbo napisał:

spod Tesco

Którego, są 402 sklepy:

image.png.c24ae2d6c1e38b8fb5e1712ce5017386.png

• Like 2
  • Haha 16
  • Upvote 1

pozdrawiam niebieskiego STi'a (najnowszego) z wczoraj koło 18 na 94 w okolicach Białego Kościoła

Pozdro dla srebrnego kombi wczoraj wieczorem na 7 , przepuszczałem Cię w Żurominku :) w stronę wawy

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia z rana dla uśmiechniętej kierowniczki czarnego Hawka ;) Chyba standardowa trasa z WPR do stolicy, bo trzeci raz już tu widziałem.

Pozdrawiam Kierownika rodzynka: białego oświniaczonego Forka STI, którego właśnie minąłem na Oruni w Gdańsku

Pozdro dla Outbacka widzianego w Międzyzdrojach 10.07 i Tribeki na FZ widzianej 14.07 w okolicach Zielonej Góry.

IMG_20180714_181033.jpg

DSC_0663.JPG

13 minut temu, kriskristoffers napisał:

Bez foty nikt Ci nie uwierzy w tego rodzynka :)

Zdarzają się ,tutaj akurat kolegi z okolic Głogowa ;)

Na fejsbruku ogłaszają się firmy co sprowadzają STI z Japonii i już kilka egzemplarzy trafiło na nasze drogi :)

IMG_20180602_123019.jpg

4 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Widziałem na Plejadach. Nie twierdzę że nie występują tylko warto udokumentować :biglol:

Nie mam kamerki w Fusionie  ;) ale za to świniaka na klapie mam :)

W dniu 13.07.2018 o 07:06, DETT napisał:

Pozdrowienia dla wszelkich Subarowców mijanych widzianych wczoraj w Mielnie: zielony Forek II GWE, granatowy Forek III (chyba CB), błękitne Legacy IV SBD i innych. Nikt nie odmachnął ani nie odmrygnął. :(

I specjalne pozdrowienia dla @kriskristoffers mijanego  drodze powrotnej. ;)

Spoko mieszkam w Koszalinie, od 6 lat pozdrawiam ale nikt nie odmachuje...  ;( 

52 minuty temu, Iron Man napisał:

Jak blachy WW....X to byłem ja :D a jak nie to i tak pozdrawiam :) 

Za daleko aby pomachać czy rejestrację przeczytać, tyle widziałem że jest kurnik, srebro i forek :p 

Pozdrowienia dla kilku forków i legacy jadących w sobotę S3 nad morze. Wracając z urlopu mrugalem, machałem ale barierki przeszkadzają w kontaktach. Dzięki dla srebrnego Legacy 4 w kombi na blachach DZG, z którym machanie było, za zachętę do szybkiej jazdy i sorki że nie goniłem ale przy 150km/h cosik temp. lekko wzrastała i stan przedzawałowy się aktywował...

Edited by marcos199

Pozdrowienia dzisiaj na obwodnicy nowy niebieski Wrx STI GD021.... wpuściłem przed siebie mrygnąłem światłami, odmrugnął awaryjnymi. I jeszcze dzisiaj w Marcelinie mijany czerwony Levorg jechał od strony Szczecinka :)

Pozdrowienia z dziś ok 19:00 dla kierowników Subarynek spotkanych na Placu Czerwona Torebka przy ul. Magicznej w Warszawie - zielony Forester i granatowy OBK.

Kolejne pozdrowienia 19:15 z ul. Głębockiej dla kierownika srebrnego OBK z rejestracją WK... znak szczególny czerwona czapeczka ;)

20180719_190815.jpg

20180719_190842.jpg