Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia z dzisiaj z wlotu do Zakrętu pod Warszawą dla czarnej Imprezy WRX :) Machanko było :)

4 Leśniki, 3 Legasie (w tym jeden oświniaczony) i 1 Impreza - miny kierowców mówiące "my się kur*a znamy?!" :toobad:

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

@Lisek to Ty mrugnąłeś mi dzisiaj ok 10:15 na Stabłowickiej? ;) 

Tak to bylem ja:)

W dniu 2.07.2018 o 20:16, Turbo napisał:

To ja mam gorzej - nie dość że jak jeżdżę Imprezą, to super rzadko kogoś spotykam, to jak tylko wsiądę w Alfę - nie ma dnia, żebym się nie minął z jakimś Subaru. Ale Alfy nikt nie pozdrawia...

Dziś ktoś mi machał z alfy, ale się nie spodziewałem to nie zdążyłem się odwdzięczyć

Prawie zapomniałem :facepalm:

Pozdro dla właściciela tego złotego Forka S-TURBO spotkanego dziś (właściwie wczoraj) na parkingu przy torze Słomczyn 

IMG_20180707_131459.jpg

Spóźnione pozdrowienia dla kierowcy spotkanego w czwartek w miejscowości Zielona przed Krakowem jadącego wrx bug.  ;)

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forka LB..... zaparkowanego pod Careffour w Bialej  Podlaskiej.

Kolejne pozdro dla właściciela ciemnozielonej Imprezy WRX z błękitną maska zaparkowanej - również w Białej Podlaskiej ;)

20180708_095717.jpg

20180707_093917.jpg

• Like 1

Pozdrowienia dla załogi czarnego OBK III na blachach RK, którego mijałem dziś w Białym Borze na wylotówce na Człuchów. Złota świnka na lusterku była. ;)

Zaległe pozdrowienia z czwartku dla oświniaczonego Legacy III kombi, które stało pod restauracją Alibi w Stawigudzie oraz oświniaczonej starszej czarnej Fiesty ST, która wyprzedziła mnie gdzieś na DK15 za Kowalewem Pomorskim w kierunku Toruniu.

Poza tym pozdrowienia dla oświniaczonego Forestera XT z Papowa Toruńskiego, którego widziałem kilka razy w okolicy.

2 godziny temu, JJacek napisał:

Zaległe pozdrowienia z czwartku dla oświniaczonego Legacy III kombi, które stało pod restauracją Alibi w Stawigudzie oraz oświniaczonej starszej czarnej Fiesty ST, która wyprzedziła mnie gdzieś na DK15 za Kowalewem Pomorskim w kierunku Toruniu.

Poza tym pozdrowienia dla oświniaczonego Forestera XT z Papowa Toruńskiego, którego widziałem kilka razy w okolicy.

Odpozdrawiam z niebieskiego Gacka w imieniu mojej Pani ;)

6 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Czyj zielony Forester SF RZ.... "zalegał" w Gdańsku na ul. Kościuszki około godziny 11:00? :)

jak ....74J to "nasz" spotowy :)

Pozdrowienia dla kierownika OBK spotkanego dzisiaj ok. 19.40 na rondzie przy BP na wysokości stopnia wodnego Kościuszko - odmachane :)

I zaległe pozdrowienia z niedzieli dla rodziny podróżującej w kierunku A-4 Księcia Józefa. 

IMG_0603.jpg

Czarny/szary Outback III blachy WPI , machnięty gdzieś tam w niemcach ,on raczej leciał na zachód/południe .Wczoraj ok.16-17.

13 hours ago, Dr Zybertowicz said:

Pozdrowienia dla kierownika OBK spotkanego dzisiaj ok. 19.40 na rondzie przy BP na wysokości stopnia wodnego Kościuszko - odmachane :)

Godzina i miejsce się zgadzają. To mogłem być ja. Również pozdrawiam.

W ogóle to w czasie długiego czeskiego weekendu (od czwartku 5 lipca) zrobiłem dużo kilometrów po polskich drogach (przez Warszawę, Białystok i Lublin) i jeśli ktoś do was machał z OBK 3. generacji w kolorze szampańskim, to mogłem być ja.

Pozdrowienia, Biała Podlaska:

1. Lanos chyba WRX (nie dojrzałem wlotu na masce)

2. Legaś 2.5 jednego trenera i STI które widuję zwykle na rallysprintach na lotnisku :)

DSC_0719.JPG

DSC_0721.JPG

A ja bym chciał serdecznie pozdrowić Legasia z Włocławka, który na trójmiejskiej obwodownicy domyślił się, że zostałem uwięziony na prawym pasie i zrobił mi miejsce przed sobą, choć wcale o to nie migałem (czekałem na samorzutną większą lukę). Empatia level master :)

• Like 1
Godzinę temu, Waldek Woźny napisał:

Zadbana sztuka!:)

Się wie, bo to @mch660