Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A mi jest smutno bo zrobiłem w sobotę 800km przez kilka województw i nikt z nas mnie nie minął i nie dostałem pozdrowień. Nawet końcowa rynna spustowa 4.5" nie pomogła w tunelu we Wrocławiu w dosłyszeniu tego potwora. No nic, ja się nie zrażam i pozdrawiam kierownika białego WRX z fajną rejestracją zaparkowanego na Kubusia Puchatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Turbo napisał:

To ja mam gorzej - nie dość że jak jeżdżę Imprezą, to super rzadko kogoś spotykam, to jak tylko wsiądę w Alfę - nie ma dnia, żebym się nie minął z jakimś Subaru. Ale Alfy nikt nie pozdrawia...

Ale policyjną? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z wczoraj: granatowy Bug kombi ze świnią na lusterku i Bug sedan oklejony w barwy SWRT - CH Zakopianka okolice 17-18:00. 


Z dziś: czarna wanna typu Hawk na Półłanki i niebieski GT na Bulwarowej (obydwa po 16:00, w obu wypadkach machane/mrugane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdawiam kierownika srebrnej Imprezy Hawk WRX z czarną maską bagara i czerwonymi chlapaczami - skrzyżowanie Magiczna x Głębocka w Warszawie wczoraj po godz 19. 

Dziś z godz 17 pozdro dla kierowniczki białego Legasia - poczta przy Głębockiej i Forka stojącego w okolicy.

2018-07-03 23.25.04.jpg

2018-07-03 23.24.07.jpg

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mijanej wczoraj blond-kierowniczki złotego Outback'a V (chyba ;) ), z która mijałem się wczoraj gdzieś między Kościerzyną a Żukowem. Za późno wypatrzyłem świnkę na lusterku w tym tłumie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się zgadzam. Dlatego do kierowców w Forkach macham tylko gdy zobaczę świnię na lusterku. Niestety nowe OBK oraz Legasie czy Levorgi również nie machają, może dlatego że mam stare auto :rolleyes:


Ja tam macham wszystkim Subaru ;) nawet jak idę chodnikiem a mam Levorga ale może to wyjątek co potwierdza regule


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

22fe5824a3518e9da352cd0b072770e3.jpg

Pozdrawiam bliźniaka Ustrzyki Dolne ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Legacy WI57... spotkanego dziś ok 9:30 na Trasie Toruńskiej na wysokości ul.Marywilskiej W-wa.

Kolejne pozdrowienia godz. 15 ul. Żeromskiego W-wa dla kilku zaparkowanych tam Imprez w tym srebrnego WRX kombi ;)

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego GT blachy WE..... i chyba różowe felgi jeśli dobrze dostrzegłem ok. godziny 10.30 na wybrzeżu przy moście Świętokrzyskim. 

Edytowane przez ZdanoG6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela oświniaczonego Forka I z przyczepką którego mijałem około 20 na Jana Pawła II w Rabce - to z piątku.

 

A z dziś, pozdrowienia dla właściciela srebrnej Imprezy GC z napisem #WACEKWRACAJDONAS za którą jechałem na Brożka w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...