Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.06.2018 o 18:15, Elvisiak napisał:

Absolutnie się zgadzam. Dlatego do kierowców w Forkach macham tylko gdy zobaczę świnię na lusterku. Niestety nowe OBK oraz Legasie czy Levorgi również nie machają, może dlatego że mam stare auto :rolleyes:

 

Ale do mnie machaj :lol:. Nie mam świnki na lusterku, bo po prostu mi się nie podoba ... ale macham wszystkim zawzięcie:D. Rzeczywiście, im młodszy model Subaru, tym rzadziej zdarza się , że ktoś odmacha ...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2018 o 16:25, Czarne_Koronkowe napisał:

Potwierdzone info z wczoraj. 3 Forki w Czechach odmachaly :)

Potwierdzam: Czechy machają, Niemcy też machają, przynajmniej ci spotkani na ziemi włoskiej - na świeżo z wczorajszej trasy Wenecja - KRK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wyjazd do Mszany i upolowane imprezki...ale bez świnek..ale mimo to pozdrawiam:yahoo:

blow.jpg

hawk.jpg

Szanowne grono,znalazłem perełke:wrrum:..przejeżdzałem obok niej dwa razy zanim zorietowałem się co to jest...oglądałem z bliska ...blacharsko igła:drool:

kch2.jpg

kch3.jpg

kch1.jpg

kch4.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem to czułem, że to kuzynki z mężem default_biggrin.png

Przekazałem i odpozdrawiają tym oto zdjęciem zwodowanej łajby z dachu Imprezy default_smile.png

1d3a0b8aaf55c4cfc1b7737bf56af555.jpg&key=3f5ecdc9f8417b62d4fe7140c8574e56df8fa7254d851bcdef79d04c9b952c29
Wooo wygląda super. :) Jakaś okazja?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jadę szuwarkiem to macham do wszystkiego co zobaczę :mrgreen:  - odpowie to fajnie, nie odpowie to trudno.

Często jak jadę nieszuwarkiem to ręka odruchowo wyciąga się do machania :).

 

À propos zagranicy - na małej wysepce z najwyższym szczytem (wulkan) Hiszpanii (górki są fajne) szuwarków zero.

Przez tydzień widziałem raz cień Legasia, ale w korku nie miałem szans się zbliżyć. Poza tym w wypożyczalni nie było
jedynych właściwych jeździdełek więc z Łopla to i tak machanie było skazane na niepowodzenie :cry:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...