Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Kraków, ok. 17:00, okolice Łagiewnik: pozdrawiam uśmiechniętą od ucha do ucha (widać, że "piąteczek-piątunio") Kierowniczkę zielonego Forestera, z którą sobie (nie pierwszy raz w historii zresztą) wesoło machaliśmy :)

• Replies 64.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Kraków, środa, koło 17 - pozdrawiam Kierownika srebrnego Subaru (Legacy? Nie zdążyłem się przyjrzeć), z którym minąłem się na ul. Księcia Józefa i który nam machał :) Też machnąłem, ale w ostatniej chwili i nie wiem, czy było widać. Zagadany byłem z siedzącą obok niewiastą, a ona nie rozpoznaje Subaraków, za rzadko ze mną jeździ i nie lubi motoryzacyjnych tematów zresztą ;)
Hmm to być może byłem ja ;)
17 godzin temu, czekker napisał:

Pozdrowienia dla Forka na tablicach SI parkującego w Katowicach (Szopienice, Roździeńska):

IMG_20180622_234309.jpg

Są już grzyby?!?!?!?

Były awaryjki ,machanie -swój swego widział :) Pozdro z wczorajszego popołudnia na s8 (łódź-wrocek) dla kierownika bloba WPI.

A i Forek na Manufakturze ok.14:00 :)

wpi.jpg

for.jpg

Edited by hemi112
20 godzin temu, marivip napisał:

Hmm to być może byłem ja ;)

A czy przy wylocie z Krakowa machałeś do czarnego Forestera ze świnkami na obu lusterkach? Jeżeli tak, to wszystko się zgadza :)

Pozdro i dzięki za wspólną jazdę na A1...  chyba ok 200km świnki jechały razem//musiałem zjechać ....dziecko chciało siku:)

spotkanie4.jpg

Dla kolegi też z A1 pozdrowionka:thumbup:..mam takie przeczucie,że wszyscy wracaliśmy z udanego urlopu....ja zaliczyłem Darłówko:yahoo:

jejku..jejku ..jeszcze foto:)

druga impreza.jpg

2 godziny temu, AzjaTa napisał:

Dla kolegi też z A1 pozdrowionka

Kolega Apacz z XV Plejad :welcome:

Przez ten meczyk na drodze nikogo nie było i w rezultacie mijałem jednego forka - więc pozdrawiam ;) Trasa Łódź - Warszawa na autostradzie. Pomachałem, ale różnica prędkości była zbytu duża żeby mieli szanse odmachać także pozdrawiam tutaj :D

280km zrobione przy prędkościach "znacznych" a na bagnecie stan się nie ruszył :)

Edited by Michał Guz

Kurcze dziś zlot w Oławie, 200km i spotkane jedne Legacy ktorego kierowcę podrawiam. Na powrocie czeskie 2 forki nie kumają po co im macham aż wiarę w przyjaźń subarskich driverów tracę...IMG_20180624_130222.thumb.jpg.b17fc74250111f234c04401a18754a55.jpg

16 godzin temu, marcos199 napisał:

aż wiarę w przyjaźń subarskich driverów tracę...

Ja powiem szczerze, że bardzo rzadko mi ktoś z forka odmachnie, no chyba że jest "oświniaczony" . Imprezą czy BRZetem  nawet jak nie ma świni to masz pewność, że  ktoś kiwnie, mrugnie cokolwiek, a w foresterze czasem mam wrażenie, że siedzą ludzie, którzy kupili to auto  bo akurat było tańsze od niemieckiego suva czy innego japońca. Oczywiście nie chce tu uogólniać i wrzucać wszystkich właścicieli Foresterów do jednego wora, bo sam jestem na etapie poszukiwań forka dla dziewczyny, ale takie jest moje subiektywne zdanie ;) 

• Upvote 2
1 godzinę temu, filipk93 napisał:

Ja powiem szczerze, że bardzo rzadko mi ktoś z forka odmachnie, no chyba że jest "oświniaczony" . Imprezą czy BRZetem  nawet jak nie ma świni to masz pewność, że  ktoś kiwnie, mrugnie cokolwiek, a w foresterze czasem mam wrażenie, że siedzą ludzie, którzy kupili to auto  bo akurat było tańsze od niemieckiego suva czy innego japońca. Oczywiście nie chce tu uogólniać i wrzucać wszystkich właścicieli Foresterów do jednego wora, bo sam jestem na etapie poszukiwań forka dla dziewczyny, ale takie jest moje subiektywne zdanie ;) 

Absolutnie się zgadzam. Dlatego do kierowców w Forkach macham tylko gdy zobaczę świnię na lusterku. Niestety nowe OBK oraz Legasie czy Levorgi również nie machają, może dlatego że mam stare auto :rolleyes:

• Upvote 1
5 godzin temu, jasiem napisał:

@Kapic, pozdrawiam :) Zauważyłem Cię w ostatniej chwili ale jednak :)

Odpozdrawiam :) Też w ostatniej chwili się zorientowałem :) 

pozdrawiam kierownika STI WT.... który wczoraj stał zaparkowany na ul. Żeglarskiej w Warszawie przed 11.00 :)