Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy GT (prawdopodobnie) rej. WY.....) która wczoraj w Gdańsku mijała mnie lewym pasem i skręcała w lewo w Kołobrzeską :)

Edytowane przez kriskristoffers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika błękitnej Imprezy WRX widzianego dziś o godz. 18:40 na Powstańców Śląskich na wysokości McDonalda. Kolejne pozdrowienia dla kierowniczki błękitnej Imprezy WRX na seledynowej fluo feldze mijanej o 19 na Głębockiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forka XT z Siemiatycz dzisiaj na Zaroślaku o 19:11 ... Subariadowy, miał naklejki z jednej subariady :)

 

pozdrawiam również właściciela tegoż cuda, widuję czasem, a dzisiaj upolowałam przypadkiem przed 16 u mnie na dzielni ;) kto to? :)

 

 

 

 

IMG_20180620_154650.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Guliwer napisał:

Pewnie jak zwykle DC :toobad:

 

Dąbrowa Chełmińska? :huh:

5 godzin temu, Aga napisał:

Pozdrawiam forka XT z Siemiatycz dzisiaj na Zaroślaku o 19:11 ... Subariadowy, miał naklejki z jednej subariady :)

 

pozdrawiam również właściciela tegoż cuda, widuję czasem, a dzisiaj upolowałam przypadkiem przed 16 u mnie na dzielni ;) kto to? :)

 

 

 

 

IMG_20180620_154650.jpg

 

Przecie stoi jak byk, że Krzysia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 555marcin napisał:

Dąbrowa Chełmińska? :huh:

Ty tak na poważnie? Jest to naleciałość z początków internetu, który był tylko w Warszawie  :biglol: DC = Default City = Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Guliwer napisał:

Ty tak na poważnie? Jest to naleciałość z początków internetu, który był tylko w Warszawie  :biglol: DC = Default City = Warszawa

 

Z Dąbrową to owszem, żart :D skrótu DC nie kojarzyłem. Ciekawe, czy warszawiaki wiedzą, że istnieją inne miasta niż Warszawa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 555marcin napisał:

Ciekawe, czy warszawiaki wiedzą, że istnieją inne miasta niż Warszawa

 

Akurat po tym dziale to mam wątpliwości, czy istnieje coś innego niż Dolny Śląsk i zakopianka :P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 555marcin napisał:

że istnieją inne miasta niż Warszawa

Nie, tak samo to działa u nas: dla Rzeszowa Krosno to wieś, dla Krosna Jasło to wieś :facepalm:, dla Jasła Tarnowiec to wieś, co akurat jest prawdą :D

p.s. idę stąd bo Admin zaraz będzie :wrongforum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ładnego Legacy kupującego części do swojego Subaraka przy ul.Modlińskiej w Warszawie. Zagadałem, ale widocznie bardzo się śpieszyłeś. Od podwórka stał jeszcze czarny Forek XT - może właściciela sklepu ?

 

Ps. Panowie wystarczy zaczekać na odpowiedź (niecierpliwi mogą zerknąć pod avatara i ruszyć głową) zamiast zaśmiecać temat i kręcić nosem, że Świeżak nie dopisał miasta... Budujmy przyjazną społeczność fanów marki niezależnie od tego kto skąd pochodzi ;)

2018-06-21 10.16.25.jpg

Edytowane przez AllChemik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego OBK WZ56...zaparkowanego przy Wybrzeżu Gdyńskim w Warszawie - godz. 17:20

Kolejne pozdrowienia dla kierowniczki czerwonej Imprezy WZ39... , która o 17:30 zaparkowała na tym samym miejscu co OBK.

Gwiazdki lubią się przytulać ;)

20180621_170358.jpg

20180621_173113.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego oświniaczonego Forka SG 2,5XT przedlifta spotkanego obok przychodni w Przywidzu. Blachy GDA...., czyli może ktoś z mojej wioski (??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, środa, koło 17 - pozdrawiam Kierownika srebrnego Subaru (Legacy? Nie zdążyłem się przyjrzeć), z którym minąłem się na ul. Księcia Józefa i który nam machał :) Też machnąłem, ale w ostatniej chwili i nie wiem, czy było widać. Zagadany byłem z siedzącą obok niewiastą, a ona nie rozpoznaje Subaraków, za rzadko ze mną jeździ i nie lubi motoryzacyjnych tematów zresztą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...