Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam Forestera na krajowej 8 w kierunku Wrocławia. 

3CB5FED5-8895-47D5-8F5B-F0F3AE59DDA9.jpeg

W dniu 10.05.2018 o 22:50, Bednarcm napisał:

Pozdrowienia dla dwóch kierowniczek forków.

Pierwsze, koło godziny 9:00 na węźle Pruszków w kierunku Warszawy, świni nie było, ale forek oklejony "czymś" ;)

forum_2018_05_10_22_42_35.thumb.jpg.9edf0838d2aade633467d5e0d97a7b50.jpg

@Izotom, wnioskując po wyścigowo ustawionym fotelu i profi chwycie kieratu to chyba Twoja lepsza połowa ;)

Tak jest. Zapewne też pozdrowiłaby.

12 godzin temu, jasiem napisał:

Dzisiaj chyba po raz pierwszy antypozdrowienia (chociaż właściwie mam nadzieję że to nikt z forum) - jakieś 30 min temu minąłem pod Leroy Piaseczno Imprezę z naklejonym na obu lusterkach "takim czymś" . Porażka :(

image.png.6bd1f33e34edf28cd9e0818b685223f6.png

hawk sti? widuje go regularnie, jednak nie reaguje za zaczepki :P

Godzinę temu, Izotom napisał:

Tak jest. Zapewne też pozdrowiłaby.

Od 3 lat, jak posiadam moto, planuję naklejenie prosiaka na kask z tyłu, ale jeszcze się nie udało planu zrealizować ;)

Pozdrawiam uswinionego forka pod total fitness ;) Białołęka

Pozdrowionka dla przesympatycznego kierownika czarnego oświniaczonego Forka spotkanego dziś przed 10 na terenie KS Spójnia. Na widok mojego Hawka aż mu się oczy zaświeciły... było machane, przybita piątka i chwila rozmowy. Co się okazało - chłopak z Bady-Cars ... czyżby sam Przemek B. ?

9 godzin temu, allin napisał:

Chyba hawk, tak się skupiłem na naklejkach że nie pamiętam ;) Może reaguje tylko na inny niż tradycyjny gest pozdrowienia :P

12 godzin temu, mavvverick napisał:

Jeżeli z piątku wieczór, a nie Soboty i Borsuki te z ośrodkiem Rybaczówka to mogłem być ja xD odpozdrawiam

Borsuki się zgadzają, ale w sobotę słyszałem, w każdym razie pozdrawiam :D 

13 godzin temu, AllChemik83 napisał:
Pozdrowionka dla przesympatycznego kierownika czarnego oświniaczonego Forka spotkanego dziś przed 10 na terenie KS Spójnia. Na widok mojego Hawka aż mu się oczy zaświeciły... było machane, przybita piątka i chwila rozmowy. Co się okazało - chłopak z Bady-Cars ... czyżby sam Przemek B. ?

Dziękuję Dziękuję za miłe słowa ale Przemkiem B.Nie jestem ;) Mam na imię Kuba i jestem przyjacielem i klientem [tu była reklama] Pozdrawiam z czarnego forka ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

pozdro dla kierowcy niebieskiego hawka  na numerach KNT ...  dzis ok 6.00na obwodnicy Kielc..  swinka na klapie byla ...  i co takie spacerowe tempo:)

Niemal codziennie rano widuje tego levorga na parkingu lidla przy ul. Muchoborskiej we Wrocławiu. To ktoś z naszych?;) Jak tak to pozdrawiam:)

4a02a5d61205c9ab3786a7c52b7a9212.jpg

Ogólnie sporo w tym wrocławiu subaraków jeździ, dziś troche zjeździłem rowerem i ze spokojem 10 aut naliczyłem. Jedna pani w bialym forku nawet mnie ładnie przepuściła na ścieżce rowerowej przy BP na legnickiej :) machane było :D 

Zaległe pozdrowenia dla grupy 3 subaraków (blob i dwa bugi) na maślicach wrocławskich w tą sobote. Machałem Wam z rowerów. 

Dodatkowo, pozdrowienia dla Pani w kurtce subaru w decathlonie przy Magnolii wczoraj wieczorem oraz dla Forka z niebieskimi szperaczami dzisiaj rano na Braniborskiej. 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Hawka WRX STI na WR... widzianego dziś (16.05) ok godz. 10 przy ul. Kupieckiej/Marywilskiej.

20180516_100430.jpg

Edited by AllChemik83

Pozdro dla czerwonego Forstera s-turbo na WZW w Zwoleniu na ul. Wojska Polskiego przy rondzie

Godzinę temu, AllChemik83 napisał:

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Hawka WRX STI na WR... widzianego dziś (16.05) ok godz. 10 przy ul. Kupieckiej/Marywilskiej.

To nie kierownik, tylko @mavvverick B)

• Haha 1

W dniu 15.05.2018 o 09:21, allin napisał:

Moi znajomi na Moto Guzzi i Hondzie mają świnki,są umiejscowione na lusterkach oraz kufrach ;) Sami są oczywiście mocno Subarowi ;)

Pozdrawiam kierowcę imprezy kombi któremu pomachalem dzis wieczorem (środa) pod galeria Mokotów na przystanku, który sie zniesmaczył bo myślał ze wziąłem go za ubera :biglol:

Pozdrowienia dla właściciela zielonego Forestera z żółtą świnią na lusterku i czarnymi felgami spod m1 w Markach. Dziecko się ucieszyło na widok drugiego Subaru, ale żona na uśmiech i kiwnięcie głową zdziwiona jakby jakiegoś zboczeńca zobaczyła więc proszę przypomnieć, że my tak mamy, że się pozdrawiamy ;):P 

Edited by matias

Pozdrowienia dla bloba STI spod i z Veta na Jana Pawła w Jaśle - siedzieliśmy razem w poczekalni i nie wiedzieliśmy o sobie :biglol: 

Pozdrowienia dla załogi przepięknie brzmiącej niebieskiej Imprezy za którą toczyłem się przed chwilą na alejach w Krakowie.

Pięknie brzmi, aż wyłączyłem muzykę żeby posłuchać :D

Chyba było machane :) Odmachane, zabłyśnięte :)

Fajna maszynka i z rodzinnych okolic (ja z Rabki),
Pozdro!100a781c388624df278e3b9d5870f85a.jpg

Dwukrotnie dzisiaj rano machałem do oświniaczonych Forka i gieteka, tylko zapomniałem że jadę e36 - i reakcji nie było :D:D:D

• Haha 1

Pozdrawiam kierowcę Forka który wpuścił mnie wczoraj wiecxorem na ul. Zachodniej we Wro

Pozdrowienia dla czarnej imprezy widzianej dzisiaj we Fresh Car Zielona Góra. Ktoś się do niej przyznaje???

I chwile potem niebieski Levorg z tablicami GC8 serwis.