Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2018 o 22:50, Bednarcm napisał:

Pozdrowienia dla dwóch kierowniczek forków.

Pierwsze, koło godziny 9:00 na węźle Pruszków w kierunku Warszawy, świni nie było, ale forek oklejony "czymś" ;)

forum_2018_05_10_22_42_35.thumb.jpg.9edf0838d2aade633467d5e0d97a7b50.jpg

 

 

 

 

@Izotom, wnioskując po wyścigowo ustawionym fotelu i profi chwycie kieratu to chyba Twoja lepsza połowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jasiem napisał:

Dzisiaj chyba po raz pierwszy antypozdrowienia (chociaż właściwie mam nadzieję że to nikt z forum) - jakieś 30 min temu minąłem pod Leroy Piaseczno Imprezę z naklejonym na obu lusterkach "takim czymś" . Porażka :(

image.png.6bd1f33e34edf28cd9e0818b685223f6.png

 

hawk sti? widuje go regularnie, jednak nie reaguje za zaczepki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Izotom napisał:

Tak jest. Zapewne też pozdrowiłaby.

 

Od 3 lat, jak posiadam moto, planuję naklejenie prosiaka na kask z tyłu, ale jeszcze się nie udało planu zrealizować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla przesympatycznego kierownika czarnego oświniaczonego Forka spotkanego dziś przed 10 na terenie KS Spójnia. Na widok mojego Hawka aż mu się oczy zaświeciły... było machane, przybita piątka i chwila rozmowy. Co się okazało - chłopak z Bady-Cars ... czyżby sam Przemek B. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mavvverick napisał:

Jeżeli z piątku wieczór, a nie Soboty i Borsuki te z ośrodkiem Rybaczówka to mogłem być ja xD odpozdrawiam

Borsuki się zgadzają, ale w sobotę słyszałem, w każdym razie pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AllChemik83 napisał:
Pozdrowionka dla przesympatycznego kierownika czarnego oświniaczonego Forka spotkanego dziś przed 10 na terenie KS Spójnia. Na widok mojego Hawka aż mu się oczy zaświeciły... było machane, przybita piątka i chwila rozmowy. Co się okazało - chłopak z Bady-Cars ... czyżby sam Przemek B. ?

Dziękuję Dziękuję za miłe słowa ale Przemkiem B.Nie jestem ;) Mam na imię Kuba i jestem przyjacielem i klientem [tu była reklama] Pozdrawiam z czarnego forka ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal codziennie rano widuje tego levorga na parkingu lidla przy ul. Muchoborskiej we Wrocławiu. To ktoś z naszych?;) Jak tak to pozdrawiam:)

4a02a5d61205c9ab3786a7c52b7a9212.jpg

Ogólnie sporo w tym wrocławiu subaraków jeździ, dziś troche zjeździłem rowerem i ze spokojem 10 aut naliczyłem. Jedna pani w bialym forku nawet mnie ładnie przepuściła na ścieżce rowerowej przy BP na legnickiej :) machane było :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowenia dla grupy 3 subaraków (blob i dwa bugi) na maślicach wrocławskich w tą sobote. Machałem Wam z rowerów. 

Dodatkowo, pozdrowienia dla Pani w kurtce subaru w decathlonie przy Magnolii wczoraj wieczorem oraz dla Forka z niebieskimi szperaczami dzisiaj rano na Braniborskiej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AllChemik83 napisał:

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Hawka WRX STI na WR... widzianego dziś (16.05) ok godz. 10 przy ul. Kupieckiej/Marywilskiej.

To nie kierownik, tylko @mavvverick B)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2018 o 09:21, allin napisał:

 

hawk sti? widuje go regularnie, jednak nie reaguje za zaczepki :P

Moi znajomi na Moto Guzzi i Hondzie mają świnki,są umiejscowione na lusterkach oraz kufrach ;) Sami są oczywiście mocno Subarowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela zielonego Forestera z żółtą świnią na lusterku i czarnymi felgami spod m1 w Markach. Dziecko się ucieszyło na widok drugiego Subaru, ale żona na uśmiech i kiwnięcie głową zdziwiona jakby jakiegoś zboczeńca zobaczyła więc proszę przypomnieć, że my tak mamy, że się pozdrawiamy ;):P 

Edytowane przez matias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bloba STI spod i z Veta na Jana Pawła w Jaśle - siedzieliśmy razem w poczekalni i nie wiedzieliśmy o sobie :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi przepięknie brzmiącej niebieskiej Imprezy za którą toczyłem się przed chwilą na alejach w Krakowie.

Pięknie brzmi, aż wyłączyłem muzykę żeby posłuchać :D

Chyba było machane :) Odmachane, zabłyśnięte :)

Fajna maszynka i z rodzinnych okolic (ja z Rabki),
Pozdro!100a781c388624df278e3b9d5870f85a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwukrotnie dzisiaj rano machałem do oświniaczonych Forka i gieteka, tylko zapomniałem że jadę e36 - i reakcji nie było :D:D:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...