Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia od białego levorga dla białego wrx STI widzianego pod OSW:)

Edited by Rokiki
3 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Pozdrowienia z piątku dla @mly96

Nie wiem czy to byłeś  ty czy Ola w każdym bądź razie gacek stał przy rynku w Siewierzu

Ola gdzieś tam krążyła, odpozdrawiamy :P

• Upvote 1

Pzdrowienia o 7 dla żółtej świnki z Królewieckiej Wrocław.

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego Forestera II  na złotej feldze (Tablice WW) mijanego na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej ;) 

Pozdrowienia dla załogi białej turbo wanny z którą przejechaliśmy kawałek Rzymowskiego (oops Gintrowskiego) i Marynarską dzisiaj około 15.

Nie macie tam lewego światła stop. :P

Zaległe z wczoraj. 

Pozdrowienia dla  kierownika Legacy IV, było machanko (ja z miejsca pasażera z tyłu) we Wrocławiu przy ul. (chyba) Parafialnej ok. Godz. 9:20, ktoś z forum? :)

Nieopodal spotkane Audi 80 ze świnią na klapie 

sketch-1523452797013.thumb.png.73b57501f3eaf780edeb9a2add818348.png

Oraz pozdrówki dla niebieskiego XV rej. DW, spotkanego na parkingu przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym ul. Borowska i kierownika Forka II rej. DWR, zła świnka na lusterku była, mijaliśmy się przy ul. Grota - Roweckiego ok. Godz. 10:50  :)

pozdrowienia z wczoraj dla czarnej Tribeci mijanej w świętochłowicach. świnka na lusterku była oraz brak rej z przodu

Pozdrowionka z wczoraj (11.04) dla kierownika czarnej Imprezy z rejestracją RDA ... ok godziny 17 wjazd na most Grota Roweckiego Warszawa. Widziałem Cię w lusterku wstecznym, więc pomachałem. Zanim się spostrzegłem wskoczyłeś kilka aut przede mną ... i tyle Cię widziałem ;)

Pozdrowionka z dziś (12.04) ok godziny 9 dla kierownika srebrnej Imprezy na pomarańczowej feldze pędzącego Trasą Trouńską w stronę Marek.

Edited by AllChemik83

Krk, na Nowohuckiej przed 17.

Pozdrowienia dla uśmiechniętej kierowniczki srebrnego forka XT.

Nietypowo machałem z 2 kółka. :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowionka z godziny 14 dla kierownika zielonego Subaraka ze świnką na lusterku (i całej jego rodzinki) z parkingu przy Centrum Wędkarstwa w Warszawie. Zakupy na majówkę zrobione - do zobaczenia nad wodą ;)

Pozdro dla kierownika błękitnego Forka z 15:30 zaparkowanego pod Teatrem Komedia z czarnym boxem na dachu i rejestracją NEL ...

Edited by AllChemik83

Pozdrowienia dla Kiereownika Czarnego Forestera SJ, z trumną na dachu. Mijaliśmy się wczoraj 13.04, w Katowicach na Tysiącleciu.