Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowionka dla kierownika błękitnej Imprezy WRX na blachach WB... spotkanego na Wybrzeżu Gdyńskim dziś przed 10:00

W korku dzielił nas Lexus ale na światłach pod wiaduktem udało się dojechać pod sam zderzak - było mrugane i machane z wzajemnością ;)

Skręciłeś na Centrum Olimpijskie ja na Spójnie

Pozdrowionka

20180322_094900.jpg

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Zakopane - pozdrowienia dla bordowego antyka przed lifta !!! (tak wnioskuje po zadzie).

Aż mi się gęba uśmiechnęła, jak usłyszałem i zobaczyłem, bo już nie wiele takich  :bowdown::thumbup:

Godzinę temu, Gosia-Grzech napisał:

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego turbo Forka mijanego dziś rano na Przewodowej w Warszawie...

Może to ten sam co mnie wpuścił na przejeździe w Radości :) dziękuję 

Pozdrawiam 

11 godzin temu, jasiem napisał:

Kapic, pozdrowienia (dla pasażera też :) )z wczoraj po 17, gdzieś w Piasecznie/Gołkowie się mijaliśmy. Jak zwykle pozostałem niezauważony, ale ciężko mieć pretensje jak się takim niepozornym pojazdem na co dzień muszę poruszać ;)

Oczywiście odpozdrawiam! :)

6 godzin temu, adamski napisał:

Zakopane - pozdrowienia dla bordowego antyka przed lifta !!! (tak wnioskuje po zadzie).

Aż mi się gęba uśmiechnęła, jak usłyszałem i zobaczyłem, bo już nie wiele takich  :bowdown::thumbup:

Zerknij na grupę FB (link poniżej, w sygnaturce - CH) jakiego t-dziada można mieć już zaraz. Sam się zastanawiam. Ale znowu 5 samochodów?... Nieee...:mrgreen:

21 godzin temu, jasiem napisał:

Kapic, pozdrowienia (dla pasażera też :) )z wczoraj po 17, gdzieś w Piasecznie/Gołkowie się mijaliśmy. Jak zwykle pozostałem niezauważony, ale ciężko mieć pretensje jak się takim niepozornym pojazdem na co dzień muszę poruszać ;)

Pasażer pozdrawia :)

3 godziny temu, szubaru napisał:

Pasażer pozdrawia :)

Tak właśnie mi się zdawało że to Ty, ale pewności nie miałem. Następnym razem robimy spota :)

9 godzin temu, jasiem napisał:

Tak właśnie mi się zdawało że to Ty, ale pewności nie miałem. Następnym razem robimy spota :)

Ruszaliśmy na narty, dołącz do nas za rok :)

To i ja bym chciał pozdrowić załogę Forka 2, z drogi S1 w stronę Tychów w godzinach popołudniowych ok. 17.oo. Dojechałem do Was na tyły. Była kiwka i mryganko długimi. :) Ja akurat zjeżdżałem na węźle do Bierunia/Oświęcimia. :)

Pozdrawiam w moim byłym Forku - @miki_mi2 z rodziną na Kruczej wczoraj.

Ale błysk to on ma ;)

Pozdrowionka dla kierowników Forków zaparkowanych w okolicy Metra Słodowiec. Poza sreberkami ze zdjęć w promieniu 500m był jeszcze czarny i dwa błękitne Forki XT.

20180326_140354.jpg

20180326_140415.jpg