Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika tego Forka z Tychów pod Leclerc. Ze śląska mało idzie pozdrowień może dlatego że widzę coraz częściej subarynki. Czasem macham łapką jak widzę ale często dostaję dziwne spojrzenie kierowcy. Sam jestem 40+ ale część to epoka pluszaków 50+ 60+ pewnie nie wie czym jezdzi tak do końca nie wspomnę o tym ze wie o istnieniu tego forum i tej zacnej grupy pasjonatów. Oczywiście nie chciałem nikogo urazić. Myślę że odrobinę się ze mną zgodzicie.
PS. Parkowanie pierwsza klasa. ;)8f441ca0093088ce1a6e1b5839337770.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ma2tyou napisał:

Czasem macham łapką jak widzę ale często dostaję dziwne spojrzenie kierowcy. Sam jestem 40+ ale część to epoka pluszaków 50+ 60+ pewnie nie wie czym jezdzi tak do końca nie wspomnę o tym ze wie o istnieniu tego forum i tej zacnej grupy pasjonatów. Oczywiście nie chciałem nikogo urazić. Myślę że odrobinę się ze mną zgodzicie.

 

Takie jest c'est la vie. ;)

Edytowane przez suberet
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ja macham na tej Warszawie(tym seryjnym i bez wlepki). Czasem aż mi głupio bo i ze 3-4 razy potrafiłem machać w ciągu dnia i otrzymywałem tylko krzywe spojrzenia. No niestety, niektórzy tylko użytkują te autka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdanoG6 napisał:

A ile ja macham na tej Warszawie(tym seryjnym i bez wlepki). Czasem aż mi głupio bo i ze 3-4 razy potrafiłem machać w ciągu dnia i otrzymywałem tylko krzywe spojrzenia. No niestety, niektórzy tylko użytkują te autka. 

Nie zawsze, zwłaszcza w mieście, gdzie trzeba mieć oko na cztery strony świata. Później jest tylko: o, Subaru przejechało.

W trasie jak się pyci, też ciężko się rozglądać na boki.

p.s. zgadzam się, jest już za dużo Subaru w Polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że jak nie ma świni, to się nie będę wygłupiał :P Ale tak na prawdę nie ma żadnej korelacji. Machają nieświniaci, nie machają świniaci...

 

Btw. dziś mi przemknęło z naprzeciwka coś czarnego z czymś białym na lusterku: chyba hawk, chyba w Sopocie, chyba na Łokietka... Ale patrzyłem pod koła i za późno zobaczyłem. Jeśli kierownictwo to czyta, to spóźnione pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdaje się właściciel tego sklepu  Wcześniej miał czarne Legacy i też stawał na tej kopercie.  
Spoko. Też przeszło mi przez myśl bo to miejsca nie były dla inwalidów.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bvb napisał:

Ja wychodzę z założenia, że jak nie ma świni, to się nie będę wygłupiał :P Ale tak na prawdę nie ma żadnej korelacji. Machają nieświniaci, nie machają świniaci...

 

 

Dużo osób (jak ja) ma świnkę z tyłu i w moim przypadku jak mijam inne Subaru to staram się łapać kontakt wzrokowy - jak jest to macham. Ale generalnie mało kto zwraca uwagę na Tribeke (nawet Ci oświniaczeni na lusterkach)  więc b. rzadko pozdrawiam innych użytkowników Subaru. A świnki na lusterku nie chcę bo mi jakoś nie pasuje do statecznego tatusiowozu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tribeki nikt nie zauważa a jak już to "patrza" się jak na przygłupa jeden z drugim gdy się ich pozdrawia. Ech...pozdrawiam wszystkich którzy nie odmachali (czyli wszystkie spotkane na mojej drodze Subaru poza jednym Foresterem kiedyś tam dawno). Może do mnie też ktoś kiedyś machnął, wiec jeśli nie odmachałem to znaczy że nie zauważyłem i odpozdrawiam teraz.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...