Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowionka dla kierownika Subarki zaparkowanej ubiegłej nocy na ul. Tajemnej róg Głębockiej na Białołęce - autko prezentowało się przekosmicznie ;)

Pozdro dla kierownika XV zaparkowanego na ul. Rakowieckiej pod Kościołem Św. A. Boboli

2018-02-23 18.45.11.jpg

Edited by AllChemik83

Pozdro dla kierownika niebieskiej GC8 (Sti?) oklejonej plejadami, którego przed chwilą widziałem w Garwolinie. ;)

Pozdrowienia dla Jurasa K widzianego dzisiaj na rondzie przy Teatrze Elektrycznym w Skoczowie

Pozdrowienia dla tej Babci dzisiaj we Wrocławiu :) 

60E14F3D-D205-4AF8-88AF-3202ECCD36EE.jpeg

Pozdrowienia dla kogoś w oklejonym STI (?) z parapetem - na Wiertniczej dzisiaj koło 21h chyba.

Było siemanko zrobione ;)

Pozdrowienia dla wlasciciela ciemnego Levorga KR z boxem wczoraj okolo 10.00 na autostradzie Salzburg -Linz. Migane.

Stadko (trzy) Imprezki w Miłkach, jadące w stronę Orzysza. Jak zwykle nie jechałem swoim Prosiakiem.

Pozdrowienia dla srebrnego legacy IV dziś na moście Rocha, oświniaczonej imprezy na Śródce no i tych dwóch zaparkowanych w starym browarze
7f99b0065251e3e528e7dafda7ea1091.jpg

Pozdrowienia dla Kierownika Imprezy  GC, na rej SY....... mijanego wczoraj ok 10.  w okolicach tunelu/ Spodka. 

Edited by diamond

Pozdro dla kierownika Forka SG XT, z którym wymieniłem kiwki w Lublinie w okolicach Chodźki ok 13. ;)

MEGA zaległe pozdrowienia dla białych Forków (chyba były 2 różne - ciemno już było ;)) na tablicach KR.

W niedzielę 4 lutego przez jakiś czas jechaliśmy razem na południe (okolice Częstochowy).

Pozdrawiam także Pana Sąsiada (@Sosnowiec), który jeździ pomarańczowym XV na tablicach SK (ale chyba nie jest na forum ;))

PS.

A na przyszłość obiecuję poprawę:  postaram się pozdrawiać bez zaległości, a na drodze oczywiście machać/mrugać/trąbić :D

Pozdrowionka dla blond kierowniczki z błękitnej Imprezy STI robiącej dziś zakupy w Sklepie Wędkarskim na Spójni. Szerokiej drogi do Łeby - jak ktoś spotka w drodze nad morze to koniecznie pozdrawiać ;)

Pozdro z wczoraj po 21 dla kierownika niebieskiej turbowanny, z którym złapałem się bodajże na al.  Niepodległości.

Pozdrowienia dla kierowcy starszego Cadillaca STS na dwudziestokilku calowych felgach :D Machane było wczoraj na al. Niepodległości w Sopocie. 

6 godzin temu, elmo napisał:

Pozdrowienia @szubaru, który właśnie był u mnie w firmie :)

odpozdrawiam :)

Expo ? 

pozdrawiam kierowniczkę czarnej Imprezy z którą wymieniliśmy kiwkę na ul. Batorego ok 13.00 :)

Pozdrowienia zza brudnej szyby dla Właściciela czarnego Legacy zaparkowanego obok mnie na parkingu jednego z sklepów przy ul. Patriotów 

IMG_20180227_170255.thumb.jpg.0feeedab495516a627a3cded3cb942ab.jpg

Pozdro dla właściciela Forka z czerwoną płytą pod silnikiem stojącego dziś pod EC1

Pozdro dla osobnika w czarnym lanosie WRX/STI blachy KGR mijany w niedzielę 25.02 ok.13 w okolicach Bolesławca.

W dniu 27.02.2018 o 08:16, Qóba napisał:

Pozdrowienia dla kierowcy starszego Cadillaca STS na dwudziestokilku calowych felgach :D Machane było wczoraj na al. Niepodległości w Sopocie. 

Odpozdrawiam! :)

Pozdrowienia dla:

•Złotego Forka XT dziś pod Kauflandem w Konstantynowie 

•Czarnego Forka SG dziś na ulicy Wolborskiej w Łodzi :)

12 godzin temu, Qóba napisał:

@Roberto555, nie poznałem Cię! :) Fajny ten Cadillac, robi wrażenie. Pozdro :) 

Heheh, właśnie widziałem że mogłeś nie skojarzyć :)

Miło że Cadi się podoba :)

Zaległe pozdrowienia dla pary z tego GTka. Jechaliśmy razem od Spacerowej do Wilanowa :)

IMG_20180227_192218.jpg

Pozdrawiam kolege z pracy ktory jezdzi czarnym Forkiem tablice FZI ;)