Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

pozdrawiam kierowce zielonego OBK który mi kiwnął dziś na wysokości volvo około godziny 14 - zobaczyłem w ostatnim momencie i nie zdążyłem odmachac.

pozdrawiam kierowce niebieskiego bloba sti który jechał za  mną na podwalu dziś  około 9 - pięknie bulgotał - Oczywiście Wroclaw

Edited by Karas

Pozdrowienia dla właściciela szarej XV-ki ze świniakiem na lusterku, rejestracja WPI, zaparkowanego przed Kościołem Boromeusza na Powązkach.

A ten Pan ścigał się pod górę (ośnieżoną) z motocyklem (na kolcach) i oficjalnie padł remis, chociaż na oko wygrali nasi :biglol: (zdjęcie http://wrc.net.pl)

cropped-Stok-800-x-533.jpg

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Forka spotkanego nad r. Starzyńskiego. Sorry, że tak dziwnie jechałem ale musiałem przeczytać naklejki :coffee: z klapy.

Edited by Gosia-Grzech