Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ZdanoG6 napisał:

Pozdrawiam kierowniczkę niebieskiego bloba kombi ok. 14.00 w Al. Jerozolismkich 

Jeżeli to było bardziej po 14 niż przed i kombi przemieszczało się bardziej w stronę centrum niż Pruszkowa, to myślę, że to byłam bardziej ja niż nie ja ;) tak czy inaczej pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gosia-Grzech napisał:

Jeżeli to było bardziej po 14 niż przed i kombi przemieszczało się bardziej w stronę centrum niż Pruszkowa, to myślę, że to byłam bardziej ja niż nie ja ;) tak czy inaczej pozdrawiam :)

Wszystko chce się zgadzać. Z pozdrowieniami in-cognito białe nowe Iveco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego oświniaczonego Forka WZ... którego Lazurek pozwolił sobie wyprzedzić na A2 koło 17.00 między Wiskitkami a Grodziskiem (kierunek Warszawa). A wcześniej pod szkocką restauracją:

IMG_8114.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj w drodze do pracy:

- szary OBK 2017 i czarny Forester z tylną "amerykańską tabliczką" okolice Hallera/Wyspiańskiego

- piękne niebieskie XV GD 203... mijane na Węźle Kliniczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę oświniaczonego Forka SG (może SF) chyba srebrnego, którego minąłem na Małomiekskiej czy tam Świętokrzyskiej dziś w Gdańsku około 15:30. Ale korasy dzisiaj  były. W obie strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam turbowannę - zielona dzisiaj rano w Bytowie na światłach krzyżówka Gdańsk/Miastko. Ładny pomruk :)

Edytowane przez kriskristoffers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla @kriskristoffers i rodziny za miłe spotkanie, już tradycyjnie pod Netto. ;)

Jak jechałeś za tym traktorem to myślałem, że mnie nie zauważysz.

 

P.S.

4 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Również pozdrawiam turbowannę - zielona dzisiaj rano w Bytomiu na światłach krzyżówka Gdańsk/Miastko. Ładny pomruk :)

A nie w BYTOWIE czasami?:biglol:

 

I zaległe pozdrowienia dla załogi srebrnego Forka SF ze świnką z tyłu na tablicach DWL, który jechał w piątek ok. 15:30 przez Miastko w kierunku północnym. Niestety kierowca i pilot byli tak zagadani, że chyba nie widzieli mojego machania. ;)

Edytowane przez DETT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, sobota, Zakopianka w Opatkowicach: z jaką to sympatyczną parką w niebieskim Subaru ze świnkami sobie machaliśmy? :-) Jechaliśmy czarnym oświniaczonym Foresterem.

 

Zakopane, ul. Stroma, sobota: kto zaparkował oświniaczonego niebieskiego STI w tym miejscu? Nikogo w aucie ani obok nie było, nie miałem komu machać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...