Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika parkującego w Kampinosie ul. Rękopis dziś około południa stanąłem oko w oko z takim ładnym blobem.

 

 

IMG_20171105_132118.jpg

 

 

 

Oraz kierowniczkę corolli spotkanej w środę pod Bemowskim ratuszem.

 

IMG_20171101_112030.jpg

Edytowane przez MateuszKramek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza chłopakami z dzisiejszego II stopnia w Kielcach pozdrawiam właściciela STI jeżdżącego 1vs1. Fenomenalne oklejenie auta! Podrzucisz info na priv kto Ci to projektował? ;)

I przy okazji pozdro od mojej lepszej połówki dla właściciela Legasia 

10F6B784-4C37-45B4-97B2-8B33F9B6AE21.jpeg

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, dzisiaj ok. 15:00, okolice Kapelanki - kto to śmigał śliczną niebieską Imprezą z kurnikiem i świnkami na numerach KN....? :)  Pozdrawiam oczywiście, z tramwaju nie miałem jak zatrąbić, zwłaszcza jako pasażer przyczepy, tak to może bym podszedł do motorniczego, żeby dał ostro po dzwonku :biglol:  Piękne autko, zadbane, świnki nieźle rzucają się w oczy - i o to chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tichy napisał:

Kraków, dzisiaj ok. 15:00, okolice Kapelanki - kto to śmigał śliczną niebieską Imprezą z kurnikiem i świnkami na numerach KN....? :)  Pozdrawiam oczywiście, z tramwaju nie miałem jak zatrąbić, zwłaszcza jako pasażer przyczepy, tak to może bym podszedł do motorniczego, żeby dał ostro po dzwonku :biglol:  Piękne autko, zadbane, świnki nieźle rzucają się w oczy - i o to chodzi!

Przyznaję się bez bicia, że to byłem ja :) Dzięki za miłe słowa o samochodzie i również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mz56 napisał:

Z wielką przykrością stwierdzam, że moje pozdroweinia z grafitowego STI trafiają w próżnię. Wiekszość nieoświniaczona. Szczególnie młode panienki, traktują to jako molestowanie. Panie Dyrektorze! Jak żyć ???

Chyba każdy tak ma, że pozdrawia i 80% pozdrowień nie jest odwzajemniane. Mnie też to troche irytuje, ale cóż jak nie my to kto ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z dzisiaj dla:

- kierowniczki bordowego? Forestera SG5 przy obwodnicy Grodkowa ok 15.00 - uśmiech piękny widziałem :D

- kierownika szarego Outbacka na A4 w stronę Wrocławia, chwilę razem podróżowaliśmy, migane było :thumbup:

- kierownika czarnego Forestera SF w okolicy placu Nowy Targ we Wro, bardzo skupiony na jeździe byłeś <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2017 o 20:43, szmajgel napisał:

pozdrawiam kierownika niebieskiego STI blobeye na z Krakowa widzianego na skrzyzowaniu w Katowicach przy Cinema City Punk 44

Jeśli to były okolice godziny 15, to pewnie ja :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zino napisał:

Pozdro z dzisiaj dla:

- kierowniczki bordowego? Forestera SG5 przy obwodnicy Grodkowa ok 15.00 - uśmiech piękny widziałem :D

- kierownika szarego Outbacka na A4 w stronę Wrocławia, chwilę razem podróżowaliśmy, migane było :thumbup:

- kierownika czarnego Forestera SF w okolicy placu Nowy Targ we Wro, bardzo skupiony na jeździe byłeś <_<

Ciebie nie widziałem, ale pozdrawiam :biglol::biglol::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...