Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

@kowal odpozdrawiam w imieniu młodzieży poruszającej się OBK :)

Pozdrowienia dla kierownika Imprezy WRX STI z wczoraj ok godz. 20, obwodnica Wojnicza :)  

10 godzin temu, Ayu napisał:

odpozdrawiam w imieniu młodzieży

Czyli Ty naprawdę nie żartowałeś z tym rocznikiem swojej córki? :yahoo:Chłopie co Ty jesz, że tak się trzymasz :D Tak teraz pomyślałem - z Tobą i @mavvverick jechała Twoja córka na Plejadach?

A żeby nie było OT pozdrowienia dla uroczej kierowniczki ze srebrnego BUGa spotkanego wczoraj na Maślickiej - machane w obie strony ;)

Pozdrawiam czarnego forka na WD przed chwilą na powązkowskiej. Chyba na stację się jechało ;d 

Pozdrowienia dla @canis_nox - znów widziałem dziś zadek Twojego Forka, na przejeździe kolejowym w Miastku, wyjeżdżałem z myjni po prawej stronie akurat jak jechałeś. ;)

• Like 1

W dniu 11.10.2017 o 18:21, pajac_am napisał:

@PrzemoST ciekawe, ze jedynym wolnym miejscem na calym parkingu bylo akurat to obok mojego Forka ;)

large.20171011_180504.jpg.24f2e9f4596c26

P.S.

Ciekawi mnie rowniez fakt, ze moj mlody nie potrafi jeszcze mowic, wali w pieluchy, a Subaraka rozpozna z kilometra :P

od maleńkości przyzwyczajaj :)

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Czyli Ty naprawdę nie żartowałeś z tym rocznikiem swojej córki? :yahoo:Chłopie co Ty jesz, że tak się trzymasz :D

ważniejsze co pije ;)

Pozdrowienia dla @tulio spotkanego dzisiaj na ul .Hutniczej, dla kierownika Forestera na ul.gen .Maczka (szybko ja przejechaliśmy bok w bok) i z przed chwili dla kierowniczki srebrnego Levorga spotkanego w tym samy miejscu co Tulia było machane :)

• Thanks 1

Rybnik pozdrawia Forka KR**** - parking obok malego TESCO

InkedIMG_20171013_124517_ZM.thumb.jpg.1eae880d4fddd4a06fd338dffa072017.jpg

Pozdrawiam kierowcę czarnego WRX'a na czerwonej feldze koło 14.30 w Legionowie.

16 godzin temu, adek101 napisał:

Pozdrowienia dla @tulio spotkanego dzisiaj na ul .Hutniczej, dla kierownika Forestera na ul.gen .Maczka (szybko ja przejechaliśmy bok w bok) i z przed chwili dla kierowniczki srebrnego Levorga spotkanego w tym samy miejscu co Tulia było machane :)

Widziałem "srebrną strzałę" @adek101 - oczywiście poszły pozdrowionka :-)

Pozdrowienia dla szaro-złotego Forka XT, zaparkowanego pod Auchanem w Piasecznie przy wejściu.

Pozdro dla srebrnego buga  wrx w wannie dzis na obornickiej w suchym lesie :)

A pozdro sa od srebrnegu buga w wannie ktory niestety nie jest WRX'em ;) 

Edited by chudy__

W dniu 13.10.2017 o 10:44, Czarne_Koronkowe napisał:

Chłopie co Ty jesz, że tak się trzymasz :D Tak teraz pomyślałem - z Tobą i @mavvverick jechała Twoja córka na Plejadach?

Ano nie żartowałem, wcześnie miałem szczęście zostać ojcem :D Najważniejsza jest pogoda ducha a z jedzeniem to proste: wszystko to co lubię ! (Niestety to się musi zmienić) 

Nie, Magda to dziewczyna @mavvverick :)

Sorry za OT.

Wczoraj w Łodzi, około 20.00, na parkingu kina cinemacity w makulaturze, widziane niebieskie impreza kombi. Tablice EZG xxxx.

Pozdrawiam właścicieli forków srebrny,zielony i biały spotkanych dziś na parkingu w puszczy Niepołomickiej około południa czarne LGT kombi :)

Pozdrowienia dla trzech forków ze świnkami (rejestracje KR, WE i SG) zaparkowanych przy Lesie Wolskim w Krakowie.

Wszystkie z bagaznikami rowerowymi.

Przypadek? Nie sądzę... :lol:

Dzisiejsze pozdrowienia dla niebieskiego Hawka mijanego na obwodnicy Wojnicza oraz dla Krzyśka444 mijanego w Biadolinach ;).

Foty koszmarne ,ale niech będzie  ;)

Pozdro dla Outbacka oklejonego w niejedne plejady - widziany w czwartek ok.15 ,okolice Solnego we Wrocku,

I pozdro dla kierownika Legacy II widzianego dziś rano we Wrocku w okolicach Ostrowskiego.

pzdr1.jpg

pzdr2.jpg

Pozdrowienia dla blondynki w oswiniaczonej imprezie na blachach z Bochni spotkanej w Radomiu ok. 18.30
Stałem obok na światłach ale była niewzruszona..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrawiam kierownika zielonego OBK  na rej.  LB  we Wrocławiu Toruńska/Kochanowskiego. Było machane wieczorem :)

Pozdrawiam srebrnego bloba mijanego w Nałęczowie koło 18.30 z identycznego bloba na blachach EZG :D

3 godziny temu, Marcin LU napisał:

Pozdrawiam kierownika zielonego OBK  na rej.  LB  we Wrocławiu Toruńska/Kochanowskiego. Było machane wieczorem :)

Podobno czesto sie tam kręci :D

Pozdrowienia dla oswiniaczonego forestera III na numerach KTT mijanego na alejach Jana Pawła w Białej Podlaskiej ;)

Zaległe pozdrowienia z soboty. ( Środa Śląska) Pozdrowienia dla właścicieli ładnych autek od białego ze zdjęcia ;) udało się zaparkować obok ;)
Jak widać syn też pozdrawia ;)8f561ff106ccae9e3787875508c5e991.jpg02ba00d32b4388db247dcecf2158f923.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia z soboty dla kierownika Forka na KTT w drodze Biała Podlaska - Hrud. Machane było :)

Pozdrowienia dla czarnego WRX (chyba) mijanego dziś ok.8 w Tyńcu Małym