Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Ayu napisał:

odpozdrawiam w imieniu młodzieży

Czyli Ty naprawdę nie żartowałeś z tym rocznikiem swojej córki? :yahoo:Chłopie co Ty jesz, że tak się trzymasz :D Tak teraz pomyślałem - z Tobą i @mavvverick jechała Twoja córka na Plejadach?

A żeby nie było OT pozdrowienia dla uroczej kierowniczki ze srebrnego BUGa spotkanego wczoraj na Maślickiej - machane w obie strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2017 o 18:21, pajac_am napisał:

@PrzemoST ciekawe, ze jedynym wolnym miejscem na calym parkingu bylo akurat to obok mojego Forka ;)

large.20171011_180504.jpg.24f2e9f4596c26

P.S.

Ciekawi mnie rowniez fakt, ze moj mlody nie potrafi jeszcze mowic, wali w pieluchy, a Subaraka rozpozna z kilometra :P

 

od maleńkości przyzwyczajaj :)

 

 

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Czyli Ty naprawdę nie żartowałeś z tym rocznikiem swojej córki? :yahoo:Chłopie co Ty jesz, że tak się trzymasz :D

 

ważniejsze co pije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla @tulio spotkanego dzisiaj na ul .Hutniczej, dla kierownika Forestera na ul.gen .Maczka (szybko ja przejechaliśmy bok w bok) i z przed chwili dla kierowniczki srebrnego Levorga spotkanego w tym samy miejscu co Tulia było machane :)

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, adek101 napisał:

Pozdrowienia dla @tulio spotkanego dzisiaj na ul .Hutniczej, dla kierownika Forestera na ul.gen .Maczka (szybko ja przejechaliśmy bok w bok) i z przed chwili dla kierowniczki srebrnego Levorga spotkanego w tym samy miejscu co Tulia było machane :)

 

 

Widziałem "srebrną strzałę" @adek101 - oczywiście poszły pozdrowionka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2017 o 10:44, Czarne_Koronkowe napisał:

Chłopie co Ty jesz, że tak się trzymasz :D Tak teraz pomyślałem - z Tobą i @mavvverick jechała Twoja córka na Plejadach?

Ano nie żartowałem, wcześnie miałem szczęście zostać ojcem :D Najważniejsza jest pogoda ducha a z jedzeniem to proste: wszystko to co lubię ! (Niestety to się musi zmienić) 

Nie, Magda to dziewczyna @mavvverick :)

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty koszmarne ,ale niech będzie  ;)

Pozdro dla Outbacka oklejonego w niejedne plejady - widziany w czwartek ok.15 ,okolice Solnego we Wrocku,

I pozdro dla kierownika Legacy II widzianego dziś rano we Wrocku w okolicach Ostrowskiego.

pzdr1.jpg

pzdr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin LU napisał:

Pozdrawiam kierownika zielonego OBK  na rej.  LB  we Wrocławiu Toruńska/Kochanowskiego. Było machane wieczorem :)

 

Podobno czesto sie tam kręci :D

Pozdrowienia dla oswiniaczonego forestera III na numerach KTT mijanego na alejach Jana Pawła w Białej Podlaskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...