Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam białą Imprezę Coupe i czarnego Bloba z którymi mijaliśmy się wczoraj na A2 w stronę Łodzi :)

a parę dni temu pozdro dla czarnego pomodzonego Buga z którego właścicielem ponarzekaliśmy na światłach na Struga, że się nikt nie pozdrawia już ;) 

4 godziny temu, Turbo napisał:

Pozdrawiam białą Imprezę Coupe i czarnego Bloba z którymi mijaliśmy się wczoraj na A2 w stronę Łodzi :)

Wzajemnie ;)  przynajmniej piątkowy cruising po A2 nie był taki nudny

Pozdro dla kierownika (-czki) niebieskiego GT widzianego w Ustroniu na rondzie w centrum - dopiero zauważyłem/usłyszałem w lusterku jak Impreza darła ryja zjeżdżając z ronda :lol:

A ja pozdrawiam kierowcę Legacy spotkanego na Mini TrackDay w sobotę na Bemowie i przepraszam że tak bez pożegnania się zmyłem. Jak już wyjechałem z lotniska, to udało mi się znaleźć przyczynę spadku mocy i nie było sensu wracać na tor.

Pozdrowienia i serdeczne podziękowania za wpuszczenie mnie na "parking" pod wiaduktem na Łopuszańskiej dzisiaj ok 8.30. Wydawało mi się, że widzę światełko w tunelu na wjazd pod wiadukt... okazało się, że to światła czarnej imprezy :D

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika tego oto rydwanu, który to umilił bulgotem popijanie popołudniowej kawki w pracy :coffee: (W-wa ul.Równoległa)

DSC_1402.JPG

Pozdrawiam z wczoraj Kierowce srebrnego oświniaczonego S-Turbo WJ za którym jechałem na Filtrowej koło 17 i Kierowce jasnoniebieskiego Forka WZ spotkanego po 20 w Izabeli, miło na wsi świnke zobaczyć na tylnej klapie (tu akurat byłem pieszym).

Również pozdrawiam (czarny Bug) :)

13 godzin temu, Gosia-Grzech napisał:

Pozdrowienia i serdeczne podziękowania za wpuszczenie mnie na "parking" pod wiaduktem na Łopuszańskiej dzisiaj ok 8.30. Wydawało mi się, że widzę światełko w tunelu na wjazd pod wiadukt... okazało się, że to światła czarnej imprezy :D

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika tego oto rydwanu, który to umilił bulgotem popijanie popołudniowej kawki w pracy :coffee: (W-wa ul.Równoległa)

Edited by phenomenelik

Przy Makro Ząbki - pozdrowienia dla zielonego lub zbliżone Forysia WWL ze srebrną świnką. Oraz biały i czarny Foryś na skrzyżowaniu Radzymińska/Młodzieńcza. W sumie 4 Forysie II generacji na niecałych 3 km. Bogato jak nigdy.

pozdrowienia dla kierowniczki czarnego lanosa spotkanego chwilę temu w okolicy Gliwickiej/Chorzów/Katowice, stanąłem obok na światłach i widząc świnkę titałem i machałem jak imbecyl :P:P

zaraz się jakis forumowicz zgłosi, że się żona skarży że więcej jego subarakiem nigdzie nie pojedzie bo debile na nią trąbią :biglol:

Ja kiedyś jechałem ze znajomym i też dorwałem jakąś laskę w Forku, której ostro machałem.

Kolega zapytał: "Znasz ją?"

Ja na to: "Nie znam, no ale przecież jedzie Subarem, więc jest jakby z rodziny".

On tylko popukał się po głowie, no ale stwierdził, że te Subary to dobry motyw do nawiązania kontaktu z obcą dziewczyną.

• Haha 3

Pozdrawiam właścicieli: 

białej Imprezy wrx, zielonego Forestera (z kołem zapasowym umieszczonym na bagażniku dachowym) oraz niebieskiego Bloba wrx widzianych na parkingu Magnolii we Wrocławiu. 

A także białego Levorga widzianego koło CH Astra na Zachodniej 

Edited by Tekaj

@PrzemoST ciekawe, ze jedynym wolnym miejscem na calym parkingu bylo akurat to obok mojego Forka ;)

large.20171011_180504.jpg.24f2e9f4596c26

P.S.

Ciekawi mnie rowniez fakt, ze moj mlody nie potrafi jeszcze mowic, wali w pieluchy, a Subaraka rozpozna z kilometra :P

• Like 1
  • Thanks 2
24 minuty temu, pajac_am napisał:

@PrzemoST ciekawe, ze jedynym wolnym miejscem na calym parkingu bylo akurat to obok mojego Forka ;)

large.20171011_180504.jpg.24f2e9f4596c26

P.S.

Ciekawi mnie rowniez fakt, ze moj mlody nie potrafi jeszcze mowic, wali w pieluchy, a Subaraka rozpozna z kilometra :P

Plejady się przyciągają przecież:D a te nasze dzieciaki już tak mają, sam nie wiem jak się to dzieje:) pozdr

Pozdrawiam właścicieli: 
białej Imprezy wrx, zielonego Forestera (z kołem zapasowym umieszczonym na bagażniku dachowym) oraz niebieskiego Bloba wrx widzianych na parkingu Magnolii we Wrocławiu. 
A także białego Levorga widzianego koło CH Astra na Zachodniej 
Dzięki odpozdrawiam Biały Levorg ;)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Z innej beczki niż zwykle ale muszę to napisać, bo nie mogę do teraz przeżyć, że taki buc może być kierowcą subaru <_< NIEpozdrawiam chama jadącego outbackiem, który dziś na kabatach niesłusznie mnie strąbił skręcając w osiedle (zamknięty szlaban), gdy przejeżdzałem rowerem przez chodnik kierując się do tego samego wjazdu. Co więcej przez chodnik przechodzili wtedy piesi z dzieckiem, którzy również z pewnością poczuli się dotknięci jego debilizmem. Z pewnością nie ma cię na forum, bo co by tu robiła taka parówa :biglol:

fool.jpg

Z rzeczy pozytywnych pozdrawiam kolegę jadącego w zeszłą środę na płaskowickiej czerwonym levorgiem, było machnięte. Dobrze, że są prawilni wśród właścicieli nowszych modeli :D

Edited by durst
Z innej beczki niż zwykle ale muszę to napisać, bo nie mogę do teraz przeżyć, że taki buc może być kierowcą subaru <_ chama jad outbackiem kt dzi na kabatach mnie str skr w osiedle szlaban gdy przeje rowerem przez chodnik kieruj si do tego samego wjazdu. co wi przechodzili wtedy piesi z dzieckiem r pewno poczuli dotkni jego debilizmem. nie ma ci forum bo by tu robi taka par src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_biglol.gif" alt=":biglol:">

fool.thumb.jpg.e9dee7dfab86bde3c32ff5e27c972002.jpg

Z rzeczy pozytywnych pozdrawiam kolegę jadącego w zeszłą środę na płaskowickiej czerwonym levorgiem, było machnięte. Dobrze, że są prawilni wśród właścicieli nowszych modeli 
Dobrze że jest fotka dam na czarną listę by uważać i nie machać . Szkoda że nie można mu Subaru zabrać. Bo tylko opinie psuje

Pozdro dla Forka dzisiaj o 15:30 koło Factory Wrocław . Ja to ten biały co Cię puścił ;)b287df69e5366f4b66b9e68e2ac045b1.jpg

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic