Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam kierowcę Legacy spotkanego na Mini TrackDay w sobotę na Bemowie i przepraszam że tak bez pożegnania się zmyłem. Jak już wyjechałem z lotniska, to udało mi się znaleźć przyczynę spadku mocy i nie było sensu wracać na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i serdeczne podziękowania za wpuszczenie mnie na "parking" pod wiaduktem na Łopuszańskiej dzisiaj ok 8.30. Wydawało mi się, że widzę światełko w tunelu na wjazd pod wiadukt... okazało się, że to światła czarnej imprezy :D

 

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika tego oto rydwanu, który to umilił bulgotem popijanie popołudniowej kawki w pracy :coffee: (W-wa ul.Równoległa)

 

DSC_1402.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj Kierowce srebrnego oświniaczonego S-Turbo WJ za którym jechałem na Filtrowej koło 17 i Kierowce jasnoniebieskiego Forka WZ spotkanego po 20 w Izabeli, miło na wsi świnke zobaczyć na tylnej klapie (tu akurat byłem pieszym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam (czarny Bug) :)

 

13 godzin temu, Gosia-Grzech napisał:

Pozdrowienia i serdeczne podziękowania za wpuszczenie mnie na "parking" pod wiaduktem na Łopuszańskiej dzisiaj ok 8.30. Wydawało mi się, że widzę światełko w tunelu na wjazd pod wiadukt... okazało się, że to światła czarnej imprezy :D

 

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika tego oto rydwanu, który to umilił bulgotem popijanie popołudniowej kawki w pracy :coffee: (W-wa ul.Równoległa)

 

 

 

Edytowane przez phenomenelik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Makro Ząbki - pozdrowienia dla zielonego lub zbliżone Forysia WWL ze srebrną świnką. Oraz biały i czarny Foryś na skrzyżowaniu Radzymińska/Młodzieńcza. W sumie 4 Forysie II generacji na niecałych 3 km. Bogato jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki czarnego lanosa spotkanego chwilę temu w okolicy Gliwickiej/Chorzów/Katowice, stanąłem obok na światłach i widząc świnkę titałem i machałem jak imbecyl :P:P

zaraz się jakis forumowicz zgłosi, że się żona skarży że więcej jego subarakiem nigdzie nie pojedzie bo debile na nią trąbią :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jechałem ze znajomym i też dorwałem jakąś laskę w Forku, której ostro machałem.

Kolega zapytał: "Znasz ją?"

Ja na to: "Nie znam, no ale przecież jedzie Subarem, więc jest jakby z rodziny".

On tylko popukał się po głowie, no ale stwierdził, że te Subary to dobry motyw do nawiązania kontaktu z obcą dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właścicieli: 

białej Imprezy wrx, zielonego Forestera (z kołem zapasowym umieszczonym na bagażniku dachowym) oraz niebieskiego Bloba wrx widzianych na parkingu Magnolii we Wrocławiu. 

A także białego Levorga widzianego koło CH Astra na Zachodniej 

Edytowane przez Tekaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PrzemoST ciekawe, ze jedynym wolnym miejscem na calym parkingu bylo akurat to obok mojego Forka ;)

large.20171011_180504.jpg.24f2e9f4596c26

P.S.

Ciekawi mnie rowniez fakt, ze moj mlody nie potrafi jeszcze mowic, wali w pieluchy, a Subaraka rozpozna z kilometra :P

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pajac_am napisał:

@PrzemoST ciekawe, ze jedynym wolnym miejscem na calym parkingu bylo akurat to obok mojego Forka ;)

large.20171011_180504.jpg.24f2e9f4596c26

P.S.

Ciekawi mnie rowniez fakt, ze moj mlody nie potrafi jeszcze mowic, wali w pieluchy, a Subaraka rozpozna z kilometra :P

 

Plejady się przyciągają przecież:D a te nasze dzieciaki już tak mają, sam nie wiem jak się to dzieje:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właścicieli: 
białej Imprezy wrx, zielonego Forestera (z kołem zapasowym umieszczonym na bagażniku dachowym) oraz niebieskiego Bloba wrx widzianych na parkingu Magnolii we Wrocławiu. 
A także białego Levorga widzianego koło CH Astra na Zachodniej 
Dzięki odpozdrawiam Biały Levorg ;)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki niż zwykle ale muszę to napisać, bo nie mogę do teraz przeżyć, że taki buc może być kierowcą subaru <_< NIEpozdrawiam chama jadącego outbackiem, który dziś na kabatach niesłusznie mnie strąbił skręcając w osiedle (zamknięty szlaban), gdy przejeżdzałem rowerem przez chodnik kierując się do tego samego wjazdu. Co więcej przez chodnik przechodzili wtedy piesi z dzieckiem, którzy również z pewnością poczuli się dotknięci jego debilizmem. Z pewnością nie ma cię na forum, bo co by tu robiła taka parówa :biglol:

 

fool.jpg

 

Z rzeczy pozytywnych pozdrawiam kolegę jadącego w zeszłą środę na płaskowickiej czerwonym levorgiem, było machnięte. Dobrze, że są prawilni wśród właścicieli nowszych modeli :D

Edytowane przez durst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki niż zwykle ale muszę to napisać, bo nie mogę do teraz przeżyć, że taki buc może być kierowcą subaru <_ chama jad outbackiem kt dzi na kabatach mnie str skr w osiedle szlaban gdy przeje rowerem przez chodnik kieruj si do tego samego wjazdu. co wi przechodzili wtedy piesi z dzieckiem r pewno poczuli dotkni jego debilizmem. nie ma ci forum bo by tu robi taka par src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_biglol.gif" alt=":biglol:">
 
fool.thumb.jpg.e9dee7dfab86bde3c32ff5e27c972002.jpg
 
Z rzeczy pozytywnych pozdrawiam kolegę jadącego w zeszłą środę na płaskowickiej czerwonym levorgiem, było machnięte. Dobrze, że są prawilni wśród właścicieli nowszych modeli 
Dobrze że jest fotka dam na czarną listę by uważać i nie machać . Szkoda że nie można mu Subaru zabrać. Bo tylko opinie psuje

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Pozdro dla Forka dzisiaj o 15:30 koło Factory Wrocław . Ja to ten biały co Cię puścił ;)b287df69e5366f4b66b9e68e2ac045b1.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...