Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę było tych pozdrowień ale nie pamiętam miejsc i godzin. Sobota 30.09

*Srebrne świeże Legacy koło 13.00 na Trakcie Brzeskim. Kierowca otwierał szybę przy moim starcie żeby posłuchać rynny pod zderzakiem :) Uśmiechem się pożegnaliśmy.

*Niebieski Bug WRX STi na Zorzy/ Pazińskiego na Wawrze, kierowca także z uśmiechem odmachał. Około 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego Forestera ze świnką na lusterku, którego mijałem po 7 pod Wawelem - chciałem kiwnąć ale w telefonie komórkowym było coś ciekawszego (po raz kolejny potwierdzam że nikt nie zwraca uwagi na Tribeke jako Subaru). Drugie pozdrowienie dla kierowcy Outbacka II gen. (chyba ciemno zielony), który jechał za mną w korku na ul. Zakopiańskiej przed godz. 8. Tym razem byłem "incognito" w Su...zuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika bordowej Hondy Accord sedan ze świnką na lusterku mijanego dzisiaj po 9 rano na drodze do Wiązowny, jechałem passeratti ;)

 

nowy Levorg, jeden dzień się właściciel cieszył :(

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zderzenie-na-trasie-s8-ogromny-korek-w-kierunku-marek,242946.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dzisiejsze dla:

- Pana Dziedzica do którego zawsze wpadam ,choćby na najmniejszy bajer gdy jestem w Łodzi ;)

Przymierzyłem wizualnie jeden z komplecików do swego GF - ło jezu :wub::wub:

- dla forumowicza ,który też wpadł do niego po kółeczka - sorry zapomniałem imienia/ksywy forumowej.

- ludzi z Gacka IV DWR ze świnią z kokardką na tyle , widzianego na S8 na AOW, ;) obmachane wzajemnie :)

ppp1.jpg

ppp2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...