Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla kierowcy Forestera z Gdańska zaparkowanego wczoraj we Włocławku na ul. Mazowieckiej 

Pozdrowienia dla właścicieli czarnej Imprezy gd i pięknego klasyka Legacy widywanych na ul. Czarneckiego we Wrocławiu 

Dnia 14.08.2017 o 16:10, Nurek napisał:

Pozdrawiam@raju  z dzisiejszej  jazdy  próbnej Levorgiem i Outbackiem.

Pozdrawiam również :)

Pozdrawiam Panią którą często mijam na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie.

Pani jeździ niebieską lub granatową imprezą Lanos w wersji Outback lub XV

Pozdrowienia dla srebrnego OBK na warszawskich blachach mijanego w czwartek na A2 w Austrii oraz w Slowenii w okolicach Postojnej w weekend (chyba ten sam) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

"Pozdrowienia" dla kierowcy nowego niebieskiego STI z rej. KR widzianego dziś na ul. Klimeckiego z ... telefonem przy uchu. :toobad:

Czy w nowym STI nie ma zestawu głośnomówiącego?

Godzinę temu, przemekka napisał:

Czy w nowym STI nie ma zestawu głośnomówiącego?

Jest, ale głośny wydech uniemożliwia korzystanie :P

A ja pozdrawiam serdecznie kierowcę czarnego Lanosa STI na blachach GD spotkanego dzisiaj na Przyjaciół Żołnierza w Szczecinie - troszkę sobie wydechami pogadaliśmy i grzecznie pojechaliśmy dalej :)

Pozdrowienia ze srebrnego Forka XT dla czarnego STI GV spotkanego ok. 17:00 na Marynarskiej w Warszawie. Bardzo ładne auto i przepraszam że zajechałem drogę, chciałem zjechać ustąpić, tylko za wolno to zrobiłem ;-)

A ja pozdrawiam policjantów z Podlasia, którzy pomimo +35km/h na 50 nie wlepili mi mandatu. Kazali tylko w razie kontroli telefonicznej ich pracy powiedzieć, że kontrolowali że względu na tablice rej. 

Pozdrawiam również wszystkich do których macham a w odpowiedzi od nich widzę wielkie zdziwienie....

Przez rok jazdy Foresterm raz ktoś mi odmachnął. Co mi tam. Nie poddaje się i macham dalej. 

P.

• Like 1

Pozdro dla ekipy z Sti Vergette widzianej z kijanki na A2 przed momentem

Pozdrowienia dla właściciela(ki) ładnego czarnego lanosa na WT z różową świnką na klapie zaparkowanego na ul. Umińskiego 

Edited by Glodzio

Pozdrawiam kierownika zielonego forka SG po lifcie na blachach KCH mijanego na katowickiej w Chorzowie. W ostatniej chwili zauważyłem. Ale machane było.

Pozdrowienia dla kierownika zielonego forka SG na blachach SK spotkanego na parkingu SCC w Kato. Świnia na klapie była

Pozdro dla srebrnego forka na rej. ES xxxxx, którego widziałem na autostradzie z Torunia do Łodzi. Była świnia na tylnej klapie. Puściłem awaryjne, a kolega zatwierdził długimi. 

P.S. 

Albo byłeś mocno doładowany albo tyłek Ci siedzi. 

pozdrowienia dla kierownika granatowego forka II - DBL xxxxx na MTSowych podkładkach, widzianego w sobotę około 14.00 w Wałczu. 

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic