Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.08.2017 o 07:33, aflinta napisał:

A ja pozdrawiam oświniaczonego fiata Ducato (miał też plejady i inne rajdowe akcenty naklejone z tyłu) spotkanego na pięknych zakrętach na ulicy Winnickiej w Krakowie (ja jechałem dla niepoznaki Aygo - też oklejone) :D

Odpozdrawiam. Często lata ducato po tej trasie. A swoją drogą zakręty zimą są fajne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Pozdrowienia z dziś:

- dla wszystkich Subaraków spotkanych u Carfita

- dla Kolegi w niebieskim (chyba) Blobie ze świnią na lusterku spotkanym w Nowym Sączu (machane było)

- dla Kolegi w bordowym klasyku kombi w Białce (też było machane)

:)

 

Zdrówka!
Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Guliwer napisał:

A ja pozdrawiam @Fala ,

Wzajemnie x2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2017 o 22:24, HoQ napisał:

Pozdrawiam @thomson0073 widzianego wczoraj w drodze do Bielska. Masz jakiegoś kameleona naklejonego na przednich lampach? Kosmicznie się to mieni...

Odpozdrawiam! :) Jak z kameleonem na lampach to ja, chociaż przyznam szczerze nie widziałem Cie. :( Następnym  razem się poprawię! :D

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla czarnej Imprezy (blob albo hawk) jadącej w stronę Suchej Beskidzkiej z Wadowic, ok. godziny 18.oo. Zauważyłem w lusterku i nie wiem czy było machane. :biglol:
BTW. Nie wiem jak to jest, ale jak jeżdżę ze swą lubą to jakoś ten "subaru - detektor" słabiej działa. :biglol::biglol::biglol::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 20:00 chyba, wyjazd z CH targówek Niebieściutka impreza z ładną lotką (skręcał szanowny w czapce z daszkiem w strone targówka) oraz jakiś czas później M1 Marki wyjazd w stronę solidarności Forester srebrny, świnka z kokardką różową... (z tym, że równie dobrze mogło to być przedwczoraj)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam pozdrowienia ze stolycy, tzn. pozdrowienia szczere, ale łapałem co 10-tego Subaraka :D

Sąsiedzie od czarnego Forka: Twój silnik startuje jak mega sokowirówka, długo się rozglądałem za sprzętem budowlano-czyszczącym, a to był tylko Forek :biglol:

 

IMG_7300.JPG

IMG_7298.JPG

 

IMG_7291.jpg

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

Outback'a spotkanego w Cisnej

 

hv.thumb.JPG.78dae7db5a2ee41fbfa6276453a46c88.JPG

 

Imprezy, także spotkanej w Cisnej

DSC_1977.thumb.JPG.bcc29fffa95b2e4f531a4096bf9a6bdc.JPG

 

Forka ze świnką na lusterku w Brzegach Górnych przy wejściu na Połoninę Caryńską (stałam przy srebrnej Insignii)  :)DSC_1980.thumb.JPG.930965f6a1e7561c600ff57f28f3962f.JPG

 

Forka spotkanego w tym samym miejscu

DSC_1982.thumb.JPG.7cba4aaf5e3969da40c7f23b0781647e.JPG

 

Outback'a

DSC_1983.thumb.JPG.3c9eba9d911b71cc3408475dede4c94b.JPG

 

Imprezy GT o rej. RSA niebieska na białych felgach, widziana przy wjeździe na podwórko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki czwartkowe z Wrocławia.

- Forek z wlepami plejadowymi - okolice Dominikańskiej ,

- Impreza Outback - okolice Rynku

- Przy okazji było jeszcze obmachane wzajemnie spotkanie z niebieskim lanosem na wylocie na bielany (k.salonu Alfa/Jeep) ok.17:00 :)

pz1.jpg

pz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...