Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pozdrowienia:

1) pozdrawiam blond-kierowniczkę w Foresterze i z żółtą świnką na lusterku mijaną dzisiaj koło 9:00 na ul. Mackiewicza w Krakowie. Niestety Tribeca nie przyciąga wzroku :/

2) pozdrawiam kierowcę również Forestera ze świnką na lusterku którego mijałem pieszo tym razem (Tribeca obok na parkingu) na ul. Daniłowicza w Wieliczce (dzisiaj późne popołudnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DETT znowu nie było dane na spota a wczoraj znowu na Borne śmigałem :). Chociaż pod netto z jakąś starszą panią od Legacy zamieniłem słowo, bo Ciebie nigdzie nie było ;) Może we wtorek jak będę wracać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kriskristoffers napisał:

DETT znowu nie było dane na spota a wczoraj znowu na Borne śmigałem :). Chociaż pod netto z jakąś starszą panią od Legacy zamieniłem słowo, bo Ciebie nigdzie nie było ;) Może we wtorek jak będę wracać?

Może tak, ma mnie odwiedzić tego dnia akurat kolega z (pół)światka Daihatsu, więc może się stworzyć gościnny dzień. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika stalowoszarego Outbacka dyszla PO xxxxx, oklejonego w Plejadowe naklejki na tylnej szybie, widzianego dzisiaj koło 17.30 na A2 Września-Konin.  Leciałem in-koguto Skodzianką, więc rozumiem zdziwienie na widok awaryjek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, sobota, mocno około 17-tej - Pozdrawiam brązowego(?) Forka IV XT na BI.... na wylocie z Kielc na Warszawę. Dwa razy uciekł mi na światłach w mieście, ale jakoś z łatwością go dogoniłem na dwupasmówce. Tak się zastanawiam: styl życia, czy oszczędzanie paliwa? Jak to drugie, to już się boję o swoją dziurawą kieszeń :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forka Turbo S, WD xxxxx  na pomarańczowych felach - z którym poganialiśmy sobie dzisiaj na Wisłostradzie i na Trasie Toruńskiej, Zacny wydech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gendziu napisał:

Pozdro z zeszlego tygodnia

Andrespol/Andrzejow

ciemy hawk 

czerwona wanna

 

oraz z niedzieli dla Radixa :) nie wiem co to za rejon ale machnąłem kulasem w ostatniej chwili ;) 

Radix z Lubina Dolny Śląsk.

 

 

Pozdrowienia dla chłopaków w Gt kombi ze świniakiem na lusterkach. Dzisiaj w Świdnicy na skrzyżowaniu.

Pozdrawiałem z ,,dupowozu" bordowy Nissan Qashqai.

 

Ukłon niski i usciski

adek101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk, pozdrowienia dla Tambylca!

 

20170800_subaru_0003.jpg

 

 

Gdańsk - pozdrowienia dla Tambylca!

20170800_subaru_0004.jpg

 

 

Gdańsk, pozdrowienia!

20170800_subaru_0007.jpg

 

 

Pozdrowienia dla Bliźniaka na A1, było machane i odmachane!

20170800_subaru_0001.jpg

 

 

Taka szybka relacja z szybkiego pobytu na północy: Gdańsk - Vedi, Vici, Vróciłem!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 14:49, PawelBoro napisał:

Pozdro dla czarnego legacy w Jastarni  na złotych felach. 

 

Cześć, odpozdrawiam, ładny forek, mój ulubiony kolor, tylko jasna świnka na jasnym lakierze z daleka niewidoczna, dlatego też nie zdążyłem zamachać ! 

 

Ps. granatowy, a nie czarny :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...